وبلاگ آفتاب

خرس برلین روی پوستر برلیناله ۲۰۲۱ رفت

خرس برلین روی پوستر برلیناله ۲۰۲۱ رفت

هفتادو یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم برلین با تاکید بر برگزاری این جشنواره در 2 مرحله، پوسترش را هم رونمایی نمود.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از وب سایت برلیناله، جشنواره بین المللی فیلم برلین که اعلام نموده امسال این جشنواره در ۲ مرحله برگزار می شود، پوسترش را رونمایی نمود.
این رویداد ابتدا با عنوان «رویداد صنعت» برای متخصصان و مطبوعات از یکم تا ۵ مارس (۱۱ تا ۱۵ اسفند) انجام می شود. در مرحله بعدی نیز که از ۹ ژوئن تا ۲۰ همان ماه (۹ تا ۱۹ خرداد) ادامه دارد در سطح عمومی برگزار می گردد که با عنوان «ویژه تابستان» از آن یاد شده است.
از همین رو حالا طراحی کلیدی برلیناله هفتاد و یکم در حال انجام شدن است.
در عین حال با رونمایی پوستر امسال و بگفته ماریته ریسن بیک مدیر اجرائی برلیناله، خرس نمادین برلیناله بار دیگر روی پوستر آن جای گرفته است.
وی اضافه کرد: این پوستر که باموتیف های دستی تولید شده با تصویر دوست داشتنی اش می تواند ایجاد کننده خوش بینی در این اوقات چالش برانگیز باشد و هیجان انتظار برای ۲ مرحله جشنواره را گسترش دهد.
طراح برلینی کلادیا شرامکه طراح این پوستر بوده است.
اواخر پاییز برلیناله اعلام نمود به رسم هر سال در فوریه به صورت فیزیکی برگزار نمی گردد و می خواهد در اولین مرحله فیلم های بخش رسمی را به صورت آنلاین برای متخصصان صنعت سینما همراه بازار فیلم اروپا برگزار کند.
هفتادو یکمین دوره برلیناله قرار بود از ۱۱ تا ۲۱ فوریه امسال (۲۳ بهمن تا ۳ اسفند) اجرا شود که به سبب شیوع ویروس کرونا برنامه ها تغییر نمود.
در برنامه ریزی بعدی ماه آوریل برای برگزاری جشنواره به صورت فیزیکی مد نظر قرار گرفت اما دولت از این تصمیم حمایت نکرد.

1399/11/20
21:40:59
itemprop="bestRating">5
1214
تگهای خبر: آنلاین , سایت , صنعت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد