وبلاگ آفتاب
حسام محمودی با مهر مطرح كرد؛

هفته اول باخانمان مضطرب ترین فرد جهان بودم

هفته اول باخانمان مضطرب ترین فرد جهان بودم

وبلاگ آفتاب: حسام محمودی که این روزها بازیگر نقش اول سریال طنز باخانمان است از تجربه ایفای این نقش سخن گفت.حسام محمودی بازیگر سریال «باخانمان» که این شب ها از شبکه سه سیما در حال پخش است، درباره حضورش در این مجموعه که از موقعیت هایی کمدی برخوردارست به خبرنگار مهر بیان کرد: «باخانمان» تجربه خیلی متفاوتی بود و یکی از دلایلی که دوست داشتم در آن بازی کنم ژانری بود که تابحال در آن قدم نگذاشته بودم.
وی که قبل از این در سریال های ملودرام و جدی چون «لحظه گرگ و میش» و «دل دار» به ایفای نقش پرداخته بود درباره حضور در این سریال و ریسک تجربه فضای کمدی عنوان کرد: من در یک هفته اول شروع کار در سریال «باخانمان» مضطرب ترین آدم جهان بودم به هر حال هم فضا کمدی بود و هم با گروهی کار می کنید که همه حرفه ای هستند و حتی اگر یک دفعه در این فضا خطا کنید ممکنست دیگر نتوانید جبرانش کنید.

این بازیگر با اشاره به کمدی سریال که روی موقعیت ها بنا شده است، اظهار داشت: اساس کمدی همین است که یک آدم جدی در موقعیت هایی قرار می گیرد که تعجب برانگیز است و ایجاد تضاد و خنده می کند، بسیاری از کمدین های دنیا هم آدم هایی جدی هستند. یکی از بازیگران سریال تعریف می کرد که چارلی چاپلین از همین افراد خیلی جدی بوده است که حتی یک دفعه یکی از عواملش را در پشت صحنه آثارش به سبب اینکه می خندیده و تمرکز او را به هم ریخته است، اخراج می کند.
محمودی درباره خاصیت های روحی خودش نیز بیان کرد: من فرد جدی ای هستم و البته شوخی هم زیاد می کنم. این سریال هم فرصت خیلی خوبی برای تجربه فضای طنز بود و اهتمام کردم هر روز نکته ای یاد بگیرم.

وی درباره بازخوردها نسبت به حضورش که در این سریال در نقش اصلی قرار گرفته است، بیان کرد: بازخوردها خیلی مثبت بودند مخصوصاً که این سریال طنز پس از مدت هاست که پخش می شود و مردم به آن نیاز داشتند.
این بازیگر درباره اینکه با اختتام تصویربرداری «باخانمان» سریال دیگری دارد یا خیر؟ اظهار داشت: قرار بود پیشنهاد حضور در کاری را قبول کنم اما ترجیح می دهم استراحت کنم. ما تولید این سریال را ماراتن وار پیش بردیم از ۱۸ مرداد شروع کردیم و تا چند روز پیش کار می کردیم و نیاز به استراحت دارم.

وی درباره کار در پیک کرونا نیز توضیح داد: پروتکل ها رعایت می شد ولی تا حد زیادی هم رعایت پروتکل ها غیرقابل انجام است به هر حال ما در زمان گریم و تمرین ماسک نداریم اگر ماسک می زدیم ردی به جا می گذاشت که مجبور بودیم نزنیم. در سکانس ها هم در ارتباط تنگاتنگ بودیم و در عین حال باید کار می کردیم.
بازیگر سریال «سایه بان» افزود: مگر چقدر می توان صبر کرد تا کرونا اختتام یابد. مهلت اختتام کرونا معین نیست و باید با همین شرایط زندگی را ادامه داد. بشر همیشه در تاریخ حیات خود یاد گرفته است در عین مشکلاتی که وجود دارد زندگی را به نفع خود تغییر دهد.
وی در آخر درباره اتفاقات و جذابیت های سریال در قسمت های بعد عنوان کرد: این سریال لوکیشن های مختلفی داشت و هیچ قسمتی نداریم که در یک لوکیشن ثابت باشد. بازیگرانی هم هستند که به مرور به قصه اضافه می شوند و به نظرم برای مردم جذاب است.


منبع:

1399/10/29
10:52:37
itemprop="bestRating">5
1231
تگهای خبر: اپل , بازی , جهان , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد