وبلاگ آفتاب

نمایه شدن یكی از مجلات دانشگاه علوم پزشكی تهران در اسكوپوس

نمایه شدن یكی از مجلات دانشگاه علوم پزشكی تهران در اسكوپوس

وبلاگ آفتاب: پژوهشی FBT در پایگاه اسکوپوس نمایه شد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، مجله علمی-پژوهشی پژوهشکده فناوری ها و تجهیزات پیشرفته پزشکی Frontiers in Biomedical Technologies در پایگاه استنادی معتبر بین المللی Scopus نمایه شد.
این پایگاه که مربوط به الزویر (Elsevier) است حدود ۳۶ هزار موضوع را در علوم مختلف در برمی گیرد.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشجویان و پژوهشگران با ارسال مقالات خود به مجله FBT می توانند از اعتبار و امتیازات آن استفاده کنند، این مقالات می توانند در قالب Editorial، Original article، Case report، Commentary، Review article، Short report، Technical note باشد که نتایج آن طی ۴۵ روز اعلام خواهد شد.
پژوهشگران می توانند در حوزه های در رابطه با تجهیزات و تکنیک های تصویربرداری پزشکی، دزیمتری پرتوهای یونیزان و غیر یونیزان، تشخیص و درمان با پرتوهای غیر یون ساز، پردازش سیگنال و تصاویر پزشکی، بیومکانیک، بیوالکتریک و بیومواد، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی، رادیوتراپی و رادیو بیولوژی، فناوری نانو در پزشکی، مدل سازی بیولوژیک، روبوتیک پزشکی و پزشکی هسته ای مقالات خودرا ارسال نمایند.
همین طور این مجله که با مدیر مسئولی دکتر سعید سرکار و سردبیری دکتر محمدرضا آی، هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، منتشر می شود، دارای نمایه ISI است که دانشجویان می توانند از این اعتبار نیز استفاده کنند.
منبع:

1399/10/21
13:44:14
itemprop="bestRating">5
1111
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد