وبلاگ آفتاب
در بستر اینترنت برگزار می شود؛

ظهور یك جشنواره جدید با هنرمندان حوزه های مختلف

ظهور یك جشنواره جدید با هنرمندان حوزه های مختلف

جشنواره سراسری هنر زنده است در چهار بخش فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت باهدف حمایت و معرفی نسل جوان و جدید هنرمندان، به شكل رقابتی در شبكه های اینترنتی اجرا می شود.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، در شرایطی که مکان های عرضه متداول هنر چون سالن های سینما، تئاتر، موسیقی، نگارخانه ها و دیگر عرصه های هنری به خاطر پاندمی کرونا ویروس بسته شده است، تعدادی از هنرمندان بر آن شدند بعد از چندین ماه تحقیق، گفتگو و برنامه ریزی امکانی را به وسعت کره زمین ایجاد کنند تا انسدادی را که با این تعطیلی فراگیر و بی رونقی در عرصه هنری ایجادشده است رفع کنند.
جشنواره «هنر زنده است» با ایجاد بستری مناسب برای رشد و بالندگی هنرمندان جوان و علاقه مند در شرایط امروز جامعه هنری که پاندمی ویروس کرونا محدودیت های فراوانی را ایجاد کرده، تلاش بر آن دارد تا غبار دلسردی و افسردگی را از چهره هنرمندان جوان پاک کند. این جشنواره جامع هنری امکانی را فراهم می آورد تا هنرمندان علاقه مند در عرصه های مختلف هنری چون نمایشگران، خوانندگان، نوازندگان، فیلم سازان و هنرمندانی که زبان بیانشان متکی به موبایل و ابزار نوظهور است، بتوانند در آن شرکت کرده، به رقابت پرداخته و معرفی شوند.
جشنواره «هنر زنده است» در نخستین دوره برگزاری خود در چهار بخش سینما، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت با محوریت معرفی استعدادهای ناشناخته در سرتاسر کشور به شکل رقابتی از راه شبکه های ارتباطی اینترنتی برگزار می گردد.
هیئت مؤسس این جشنواره متشکل از بهروز غریب پور، محمدمهدی عسگرپور و مازیار رضاخانی است.
بنابر انتخاب هیئت مؤسس، اعضای شورای سیاست گذاری این جشنواره را کمال تبریزی، محمدمهدی عسگر پور، رضا کیانیان، سیف الله صمدیان، فردین خلعتبری، کیانوش غریب پور، سید جمال هادیان، مازیار رضاخانی و بهروز غریب پور می سازند.
نخستین دوره جشنواره «هنر زنده است» به شکل رقابتی با حمایت بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۳۰ بهمن ماه لغایت ۱۰ اسفندماه سالجاری برگزار می گردد.


منبع:

1399/06/22
12:37:37
itemprop="bestRating">5
1864
تگهای خبر: اینترنت , دیجیتال , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد