وبلاگ آفتاب

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

وبلاگ آفتاب: بنابر اعلام سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور، مهلت تمدید شده برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز»امروز شنبه سوم تیر پایان می یابد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر با بیان خبر اظهار داشت: با عنایت به اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز» در سال ۱۴۰۲، مهلت ثبت نام تا روز شنبه سوم تیر تمدید گردید ضمن این که با توجه به اصلاحیه اعلام شده آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
وی ادامه داد: تابحال بیشتر از ۱۶۰ هزار متقاضی نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نموده اند و با عنایت به محدودیت زمانی به متقاضیان سفارش می شود در مهلت اعلام شده جهت شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org رجوع و برای ثبت نام اقدام نمایند.
سرپرست معاونت امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه این آزمون روز پنجشنبه ۱۲ مرداد برگزار می شود، تصریح کرد: ضروریست متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط و اطلاعات شغل محل ها و اطلاعیه اصلاحات این دفترچه اقدام نمایند.

اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون
به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نامِ آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش «ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز» در سال ۱۴۰۲ مورخ ۱۴۰۲/۳/۲۷، سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام اصلاحات دفترچه مذکور به شرح ذیل، تصریح کرد که مهلت ثبت نام تا روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۴/۳ تمدید می شود.
بنابراین متقاضیان می توانند به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org رجوع و با عنایت به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام و این اصلاحیه برای ثبت نام اقدام نمایند.
ضمناً با توجه به اصلاحیه اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود و بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
۱- توضیحات مندرج در قسمت ششم، قسمت «د» «اعلام نتیجه نهایی آزمون» (صفحه ۲۹) به شرح ذیل اصلاح می شود:
پذیرش نهایی از بین داوطلبان معرفی شده به آموزش و پرورش (حداکثر سه برابر) در سقف ظرفیت پذیرش، برپایه نتیجه امتحان مشترک فراگیر (کتبی) با وزن شصت (۶۰) درصد (و ارزیابی تکمیلی) با وزن چهل (۴۰) درصد که در جدول مزبور لحاظ شده و مفاد این دفترچه در اولویت انتخابی شغل-محل در مقایسه با سایر داوطلبان و با رعایت سهمیه قانونی داوطلب، به تعداد یک برابر ظرفیت صورت خواهد گرفت.
با توجه به حداقل های تعیین شده، درصورتیکه داوطلب حدنصاب لازم را بعد از ارزیابی تکمیلی کسب ننماید در فرایند گزینش نهایی قرار نخواهد گرفت.
۲- اصلاحات در ارتباط با مواد و منابع آزمون شغل دبیر تربیت بدنی (کد ۳۰۳۷) شامل:
۲-۱- منابع آزمون شغل دبیر تربیت بدنی (روش تدریس تربیت بدنی) در حیطه اختصاصی مندرج در صفحه (۱۱) دفترچه به شرح ذیل اصلاح می شود:
منابع آزمون: اصول برنامه ریزی درسی ـ الگوها و روش های تدریس تربیت بدنی ـ مدیریت کلاس تربیت بدنی – طراحی آموزشی
۲-۲- منابع آزمون شغل دبیر تربیت بدنی در حیطه تخصصی مندرج در صفحه (۱۶) دفترچه به شرح ذیل اصلاح می شود:
۲-۲-۱- راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه های هفتم، هشتم و نهم دوره اول متوسطه - کد ۶/۸۱
۲-۲-۲- راهنمای معلم تربیت بدنی و سلامت پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه – کد ۱۱۰۳۶۷
۲-۲-۳- یادگیری و کنترل حرکتی شامل مباحث (پردازش اطلاعات و عملکرد حرکتی - مبانی عملکرد حرکتی انسان - مبانی نظری و سنجش یادگیری حرکتی انسان - سازماندهی تمرین - بازخورد و آموزش مهارت های حرکتی)
۲-۲-۴- صدمه شناسی ورزشی شامل مباحث (اصول جلوگیری از صدمه در تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی - کمک های اولیه در ورزش - انواع صدمه های رایج در تربیت بدنی و فعالیتهای ورزشی)
۲-۲-۵- اندازه گیری، سنجش و ارزشیابی در تربیت بدنی شامل مباحث (مبانی سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی - مقدمات آمار توصیفی - سنجش آمادگی جسمانی - سنجش مهارت های ورزشی - نمرات استاندارد)
۲-۲-۶- مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی شامل مباحث (برنامه ریزی مسابقات و رویدادهای ورزشی ـ سازماندهی مسابقات و رویدادهای ورزشی ـ داوطلبی در مسابقات و رویدادهای ورزشی ـ مدیریت برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی ـ آشنایی با جداول ورزشی)
۳- اصلاحیه در ارتباط با شرایط احراز شغل دبیر مطالعات اجتماعی (کد ۳۶۰۶) مندرج در صفحه (۹) دفترچه شامل: سطح ۲ حوزوی با کد ۳۰۶۲۹ و سطح ۳ حوزوی با کد ۳۰۶۳۰ به شرایط احراز شغل دبیر مطالعات اجتماعی (کد ۳۶۰۶) اضافه می شود.
۴- اصلاحیه در ارتباط با شرایط احراز شغل هنرآموز تربیت کودک (کد ۳۳۶۰) مندرج در صفحه (۷) دفترچه شامل: رشته تحصیلی بهداشت عمومی با کد ۳۰۱۷۷ (فوق دیپلم) از شرایط احراز تحصیلی، شغل هنرآموز تربیت کودک (کد ۳۳۶۰) حذف می شود.
۵- اصلاحیه در ارتباط با شرایط احراز تحصیلی گروه معارف اسلامی برای حافظان قرآن مندرج در جدول شماره (۲) دفترچه شامل: رشته های تحصیلی ذیل به رشته های تحصیلی جدول شماره (۲) مندرج در صفحات ۳۳ و ۳۴ اضافه می شود:


۶- اصلاحیه در ارتباط با مندرجات بخش پنجم، توضیحات قسمت «د» صفحه (۲۷) دفترچه شامل: نتیجه اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در اواسط شهریور ماه سال ۱۴۰۲ اعلام خواهد شد.

منبع:

1402/04/03
10:47:30
itemprop="bestRating">5
305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد