وبلاگ آفتاب

برنامه آموزشی نیم سال دوم دانشگاه علامه طباطبائی چگونه است؟

برنامه آموزشی نیم سال دوم دانشگاه علامه طباطبائی چگونه است؟

به گزارش وبلاگ آفتاب، نیم سال دوم تحصیلی سال تحصیلی جاری در دانشگاه علامه طباطبائی با برگزاری کلاس ها در روز ۱۶ بهمن به صورت رسمی شروع می شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی می توانند از ۸ تا ۱۲ بهمن ماه فرصت دارند تا واحدهای درسی مدنظر خود برای نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را انتخاب کنند. بنابر برنامه ریزی های انجام شده، کلاس های درسی دانشگاه علامه طباطبائی از روز ۱۶ بهمن به صورت رسمی شروع می شود. مدت زمان برگزاری کلاس ها در نیم سال دوم تحصیلی ۴ ماه است و بر این اساس، فرآیند برگزاری کلاس های درسی در ۱۷ خرداد به پایان راه می رسد.
معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی درنظر دارد، فرآیند ۷ روزه حذف و اضافه دانشجویان این دانشگاه را از روز ۲۳ بهمن آغاز کند.
آخرین فرصت انتخاب واحد برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی از جانب معاونت آموزشی ۲۹ بهمن ماه اعلام شده و آخرین فرصت حذف اضطراری واحدهای درسی، ۱۰ خرداد ماه سال آتی خواهد بود.
امتحانات دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه علامه طباطبائی از روز ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ شروع می شود و ۷ تیر تمام می شود.1401/11/03
08:49:12
itemprop="bestRating">5
287
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد