وبلاگ آفتاب

شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه تهران به صورت حضوری از فردا

شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه تهران به صورت حضوری از فردا

به گزارش وبلاگ آفتاب، سال تحصیلی جدید دانشگاه تهران به صورت حضوری در همه مقاطع و همه گرایش و رشته ها از فردا یکشنبه ۲۷ شهریور ماه شروع می شود و آیین استقبال از نودانشجویان ۶ مهر ماه ۱۴۰۱ در مصلای دانشگاه تهران برگزار می شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر هادی بهرامی احسان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در رابطه با آیین ویژه استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه تهران اظهار داشت: بر مبنای مصوبه هیات رئیسه و شورای فرهنگی دانشگاه تهران، آیین استقبال از نودانشجویان دانشگاه تهران در ششم مهر ماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در روز ششم مهر ماه، پذیرش ۴۰۰۰ دانشجوی جدیدالورود از محل سر در اصلی دانشگاه تهران صورت خواهد گرفت و با هماهنگی های به عمل آمده، دانشجویان ورودی های قبل بخش بزرگی از مدیریت آیین استقبال از نودانشجویان را برعهده خواهند داشت.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با بیان این که آیین استقبال از نودانشجویان از مصلی دانشگاه تهران شروع می شود، اظهار نمود: بخشی از این آیین به صورت متمرکز برای همه نودانشجویان در مصلی برگزار می شود و ادامه مسئولیت اجرای برنامه برعهده روسا و معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشکدگان و دانشکده ها است.

دکتر بهرامی احسان اضافه کرد: بر این اساس، کمیته شروع سال تحصیلی در هر دانشکدگان و دانشکده به ریاست رئیس دانشکدگان و دانشکده و دبیری معاون فرهنگی و اجتماعی آن واحد دانشگاهی تشکیل می شود و بعد از برنامه استقبال از دانشجویان جدیدالورود، عملیات آشنایی با دانشکده و ثبت نام نودانشجویان برعهده کمیته شروع سال تحصیلی هر واحد دانشگاهی است.

وی ابراز امیدواری کرد: آیین استقبال از نودانشجویان در روز ششم مهر ماه، یک رویداد به یادماندنی، باشکوه و پر از امید برای دانشجویان جدیدالورود باشد و سال تحصیلی ۱۴۰۲ - ۱۴۰۱ که ادامه تجربه دانشگاه تهران در آموزش حضوری است، با نشاط بیشتر آغاز شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در انتها اظهار داشت: دانشگاه تهران با تجربه یک مرحله بازگشایی حضوری در ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱، با قدرت بیشتری برنامه شروع سال تحصیلی جدید را اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، زیرساخت های ایجادشده برای آموزش مجازی در شرایط کرونا هم همزمان با آموزش حضوری برای بهره مندی بیشتر در شرایط خاص از قبیل آلودگی هوا یا شرایط بد جوی و هم بعنوان بستر کمک آموزشی با برنامه ریزی معاونت آموزشی دانشگاه تهران بکار گرفته خواهد شد.1401/06/26
10:32:55
itemprop="bestRating">5
385
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد