وبلاگ آفتاب

شرایط دریافت خوابگاه دانشگاه شریف

شرایط دریافت خوابگاه دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف شرایط دریافت خوابگاه برای ترم تابستان در کلیه مقاطع تحصیلی این دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، بر این اساس، مهلت تکمیل فرم درخواست خوابگاه دانشگاه صنعتی شریف برای ترم تابستان برای دانشجویان مقطع کارشناسی از روز شنبه ۴ تیر ماه شروع می شود و تا روز دوشنبه ۶ تیر ماه در سامانه آموزش دانشگاه ادامه می یابد.
دانشگاه صنعتی شریف اعلام نموده که در صورت حذف واحدهای آموزشی، دانشجویان ملزم به تخلیه خوابگاه و تسویه حساب بر اساس مدت اسکان هستند.
در شرایط اعلام شده از جانب دانشگاه صنعتی شریف برای دریافت خوابگاه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری آمده که درخواست خوابگاه این دانشجویان هم از تاریخ ۴ تا ۶ تیر ماه صورت خواهد گرفت. همچنین، دانشجویان این مقاطع که از خوابگاه بهره می برند، موظف می باشند بر مبنای ضوابط صندوق رفاه دانشجویان، بعد از آخر هر سال تحصیلی، قططع ارتباط دانشجویی و یا فراغت از تحصیل (تاریخ دفاع)، خوابگاه محل سکونت دوران دانشجویی را تخلیه کنند. در غیر این صورت از زمان استنکاف موظف به پرداخت ۱۰ برابری اجاره بهای خوابگاه به صورت کلی هستند.
براساس اعلام دانشگاه صنعتی شریف، اختصاص خوابگاه این دانشگاه در ترم تابستان ۱۴۰۱ منوط به پرداخت اجاره بها معوقه در ۲ نیمسال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است.
این دانشگاه در مورد نرخ اجاره بهای خوابگاه های مجردی در طول تابستان ۱۴۰۱ که مطابق با مصوبه صندوق رفاه دانشجویان است، اعلام نمود که برای اتاق های با ظرفیت ۲ نفر، هزینه اجاره بها به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال، برای خوابگاه ۴ نفره ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار ریال، برای خوابگاه ۶ نفره ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار ریال، برای خوابگاه ۸ نفره ۱ میلیون و ۷۱۰ هزار ریال و برای خوابگاه ۱۰ نفره ۱ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال است.
منبع:

1401/04/03
10:06:35
itemprop="bestRating">5
502
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد