وبلاگ آفتاب

اعلام زمان و نحوه برگزاری کلاس های دانشگاه امیرکبیر در سال تحصیلی جدید

اعلام زمان و نحوه برگزاری کلاس های دانشگاه امیرکبیر در سال تحصیلی جدید

وبلاگ آفتاب: بنا بر اعلام مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، زمان ثبت نام دانشجویان جدید الورود این دانشگاه اواخر شهریورماه خواهد بود و کلاسها بصورت مجازی از شروع مهرماه شروع می شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر عباس احمدی، درباب نحوه بازگشایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: باتوجه به میزان انتشار ویروس کرونا، برنامه ریزی های صورت گرفته به نحوی است که دروس نظری بصورت مجازی و دروس عملی نیز به دو صورت حضوری فشرده یا ترکیبی (مجازی و حضوری) اجرا شود.
وی ادامه داد: برای سال تحصیلی آتی، ثبت نام اولیه برای دانشجویان ورودی ۹۹ و ماقبل آن انجام شده است و تا حالا ۵۰۰۰ دانشجو در این مرحله ثبت نام کرده اند.
مدیر آموزش دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: در هر ترم تحصیلی ثبت نام در سه مرحله ثبت نام اولیه، ثبت نام تکمیلی و حذف و اضافه انجام می شود.
دکتر احمدی اشاره کرد: ثبت نام تکمیلی نیز هفته چهارم شهریورماه انجام می شود و برنامه ریزی شده اه سال تحصیلی جدید از ۲۷ شهریورماه شروع شود.
وی ادامه داد: باتوجه به این که سازمان سنجش، نتایج آزمون سراسری را سریع تر از سال قبل اعلام نمود بدین سبب پیش بینی می شود ثبت نام از دانشجویان ورودی جدید در اواخر شهریورماه انجام و از اوائل مهرماه نیز سال تحصیلی این دانشجویان شروع شود.
مدیر آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اعلان اینکه این دانشگاه هر ساله حدود هزار و ۴۰۰ دانشجوی ورودی جدید دارد، افزود: برنامه ریزی های آموزشی دانشگاه به نحوی انجام شده که درصورت کاهش ویروس کرونا و تغییر رنگ بندی کرونائی بتوانیم قسمتی از دروس را بصورت حضوری برگزار نماییم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر احمدی در آخر اشاره کرد: تا حالا درباب امتحانات تصمیم گیری نشده و اگر شرایط فراهم باشد امتحانات حضوری و درصورت عدم وجود شرایط لازم امتحانات مانند گذشته بصورت مجازی برگزار می شود.
منبع:

1400/06/08
21:11:15
itemprop="bestRating">5
999
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سازمان , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد