وبلاگ آفتاب

تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دكتری در دانشگاه تهران

تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دكتری در دانشگاه تهران

وبلاگ آفتاب: مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دکتری در دانشگاه تهران برای نیم سال آتی تا 24 اردیبهشت ماه جاری تمدید گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دانشگاه تهران اعلام نموده است که در اجرای سیاست های هدایت و پشتیبانی از دانشجویان برتر و بمنظور فراهم نمودن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره دکتری؛ به استناد بخشنامه شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مصوبات داخلی شورای آموزشی دانشگاه؛ از بین دانش آموختگان و دانشجویان نیم سال آخر مقطع کارشناسی ارشد، با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در رشته های دارای پذیرش مقطع دکتری بوسیله آزمون نیمه متمرکز بصورت مازاد بر ظرفیت روزانه، دانشجو می پذیرد.
متقاضیان در صورت احراز شرایط (طبق شیوه نامه) تا روز ۲۴ اریبهشت ماه جاری می توانند نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
رشته تحصیلی مورد تقاضا برای دوره دکتری بدون آزمون باید با رشته تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد متقاضی ارتباط داشته باشد و داوطلبان فقط در یک رشته گرایش از یک مجموعه امتحانی می توانند ثبت نام نمایند و در مصاحبه شرکت داشته باشند.
تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده برمبنای بخشنامه پذیرش بدون آزمون در مقطع دکتری، مجاز نیست. همین طور مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر مبادرت به ثبت نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه بررسی نخواهد شد.
پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است. گواهی ثبت نام و تاییدیه آن بصورت پیش فرض در سامانه می باشد و نیازی به ستاندن آن نیست.
خواهشمند است از مراجعه حضوری جدا اجتناب کنند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا رفع ابهام و مشکلات سیستمی با سامانه پشتیانی مرکز انفورماتیک به آدرس ایمیل Its۳@ut.ac.ir و جهت پاسخگویی سوالات احتمالی درباب شیوه نامه به آدرس ایمیل Talent@ut.ac.ir دفتر استعداد درخشان دانشگاه مکاتبه کنند.
رشته هایی که در آن دانشجوی دکتری بدون آزمون پذیرش می شود در سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام شده است.
منبع:

1400/02/15
10:01:30
itemprop="bestRating">5
1018
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد