وبلاگ آفتاب
در گزارش وبلاگ آفتاب تشریح شد؛

آخرین وضیعت تسویه تعهدات مالی انجمن هنرهای نمایشی در سال ۹۹

آخرین وضیعت تسویه تعهدات مالی انجمن هنرهای نمایشی در سال ۹۹

به گزارش وبلاگ آفتاب مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران از تسویه بخش عمده ای از تعهدات مالی این انجمن در مورد اجراهای عمومی سال ۹۹ پارسال و تسویه بخش باقیمانده تا آخر فروردین ۱۴۰۰ اطلاع داد.رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درباره وضعیت تسویه تعهدات مالی این انجمن در برابر رویدادهای تئاتری برگزار شده سال ۹۹ همچون جشنواره تئاتر فجر و جشنواره تئاتر عروسکی تهران - مبارک، به خبرنگار مهر اظهار داشت: تمام تعهدات انجمن هنرهای نمایشی ایران نسبت به جشنواره های تئاتر فجر، عروسکی و خیابانی شامل حمایت های مستقیم و غیرمستقیم تسویه شده و بخش کمی از تعهدات ما که در ارتباط با حوزه ستادی است، باقیمانده است.
وی درباره وضعیت تعهدات مالی در مورد پشتیبانی از اجراهای نمایشی سال ۹۹، خاطرنشان کرد: ما در سال ۹۹ حدود ۱۰ جلسه شورای حمایت داشتیم که ۲ جلسه آخر آن در هفته آخر اسفند برگزار گردید. تمام مصوبات ۸ جلسه شورای حمایت تسویه شده و تنها تسویه مصوبات ۲ جلسه آخر شورا باقی مانده است.
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درباره زمان تسویه تعهدات حمایتی از مصوبات ۲ جلسه پایانی شورای حمایت در سال ۹۹، تاکید کرد: میزان تعهدات باقیمانده کمتر از ۱۰ درصد است که تا آخر فروردین ۱۴۰۰ این تعهدات هم تسویه می شوند.
بصیرت در انتهای سخنان خود بیان نمود: ما برای نوروز ۱۴۰۰ تعداد ۱۰ اثر را تولید کردیم که در حال پخش از تلویزیون و یکی از اپلیکیشن های اینترنتی هستند که تعهدات مالی خود نسبت به این ۱۰ اثر را هم تسویه کرده ایم.

1400/01/06
00:07:56
itemprop="bestRating">5
1258
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد