وبلاگ آفتاب
عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی مطرح می كند

ویروس ها در آینه اعداد

ویروس ها در آینه اعداد

وبلاگ آفتاب: عضو هیئت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی در یکصدوهشتادوششمین نشست باشگاه فیزیک تهران سخنرانی ای با عنوان «ویروس ها در آینه اعداد، تقارن های هندسی و برهمکنش های الکترواستاتیک» ارائه می دهد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، نشست یکصدوهشتادوششم باشگاه فیزیک تهران، ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹، به صورت مجازی انجام خواهد شد. قبل از شروع سخنرانی، علی فرنودی اخبار فیزیک را به آگاهی شرکت کنندگان در نشست خواهد رساند.
استفاده از باشگاه فیزیک برای همه ی علاقه مندان به علم فیزیک آزاد است.
در این جلسه، علی ناجی از پژوهشگاه دانش های بنیادی سخنرانی ای با عنوان «ویروس ها در آینه اعداد، تقارن های هندسی و برهمکنش های الکترواستاتیک» خواهد داشت.
امکان شرکت در این نشست به دو صورت وجود دارد:
- روش نخست امکان حضور در جل سه مجازی است. در آخر این جلسه شرکت کنندگان امکان طرح پرسش های خودرا نیز خواهند داشت. ظرفیت شرکت در این روش بسیار محدود است و سایرین می توانند از روش دوم (مشاهده پخش زنده) استفاده کنند. جهت شرکت در جلسه مجازی در زمان برگزاری به این نشانی http: //www.psi.ir/room/bashgah وارد شده و با کلیک روی گزینه میهمان، وارد اتاق شده و در شروع ورود، نام خودرا به فارسی وارد کنید.
- روش دوم امکان مشاهده پخش زنده نشست است که در دو نشانی زیر به صورت هم زمان با برگزاری پخش خواهد شد:
aparat.com/socialpsi/live
www.psi.ir/live
بنا بر اعلام انجمن فیزیک، مشاهده کنندگان پخش زنده در سایت آپارات نیز (درصورت داشتن حساب کاربری آپارات) امکان شرکت در بخش پرسش و پاسخ و طرح پرسش های خودرا خواهند داشت. درصورتی که فرد در سایت آپارات حساب کاربری نداشته باشد، می تواند بسادگی با بهره گیری از شماره تلفن همراه یا ایمیل خود و تایید آن در آپارت ثبت نام و حساب کاربری بوجود آورد.
منبع:

1399/11/27
14:19:53
itemprop="bestRating">5
1072
تگهای خبر: پژوهش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد