وبلاگ آفتاب

كنفرانس پژوهش های نشر در SID نمایه شد

كنفرانس پژوهش های نشر در SID نمایه شد

به گزارش وبلاگ آفتاب رئیس اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر که از طرف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود، اعلام نمود: مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی (SID) نمایه می شود.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، حامد علی اکبرزاده، رئیس اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر جهاددانشگاهی اظهار نمود: با عنایت به ماهیت پژوهشی این کنفرانس و رایزنی های صورت گرفته با مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، چکیده مقالاتی که بعد از داوری جهت شرکت در کنفرانس پذیرفته شود، در این مرکز نمایه خواهد شد.

سرپرست سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در ادامه با تاکید بر ضرورت برگزاری این رویداد، تصریح کرد: برای اولین بار در کشور با برگزاری کنفرانسی پژوهشی در تلاش هستیم تا مقوله نشر را بطور تخصصی مورد بررسی علمی قرار دهیم و در عین حال می کوشیم از تجربیات بین المللی در این حوزه نیز بهره مند شویم.

علی اکبرزاده ضمن اشاره به نقش ترجمه در تولید و نشر آثار علمی و دانشگاهی، خاطرنشان کرد: در این راستا کمیته علمی این کنفرانس تصمیم گرفت بحث توسعه فرهنگی و ترجمه را بعنوان محور ویژه این کنفرانس بین المللی تعریف کند. در حال رایزنی با برخی دیگر از پایگاه های معتبر علمی هستیم تا با عنایت به وزن علمی رویداد پیش رو، مقالات پذیرفته شده در این پایگاه ها نیز نمایه شود.

نخستین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر رویدادی است که از طرف سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد. در فراخوان این کنفرانس آمده است: از پژوهشگران در تمامی حوزه های در رابطه با مطالعات و پژوهش های نشر برای ثبت و ارائه مقالات خود در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر دعوت به عمل می آید. آثار پژوهشی در رابطه با «ترجمه و توسعه فرهنگی» که بعنوان محور ویژه این کنفرانس مشخص شده است، بطور خاص مورد توجه قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، آخرین فرصت ارسال چکیده جهت شرکت در این کنفرانس هفتم اسفند 1399 اعلام شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات و دریافت جزئیات درباره این رویداد می توانند به پایگاه اینترنتی http: //pubconf.isba.ir مراجعه کنند.منبع:

1399/11/10
16:54:01
itemprop="bestRating">5
980
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد