وبلاگ آفتاب
به پیشنهاد فردین خلعتبری؛

داوران بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است عرضه شدند

داوران بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است عرضه شدند

وبلاگ آفتاب: داوران بخش موسیقی جشنواره هنر زنده است با پیشنهاد فردین خلعتبری آهنگساز و دبیر این بخش معرفی گشتند.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، با پیشنهاد فردین خلعتبری دبیر بخش موسیقی و تأیید شورای سیاست گذاری جشنواره، احمد پژمان، محمدرضا علیقلی، پیمان یزدانیان و حامد ثابت بعنوان اعضای داوری بخش موسیقی جشنواره «هنر زنده است» انتخاب شدند.
فراخوان نخستین جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم به دبیری کمال تبریزی، تئاتر به دبیری بهروز غریب پور، موسیقی به دبیری فردین خلعتبری و دیجیتال آرت به دبیری محمود کلاری بیست ونهم آذرماه منتشر گردید و علاقه مندان برای شرکت در بخش های مختلف جشنواره آنلاین «هنر زنده است» می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره به مطالعه متن فراخوان و ثبت اثر بپردازند.
نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» توسط مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع ۱۱» انجام می شود. این در حالیست که پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب نیز یکی از حامیان این جشنواره است.
این جشنواره به صورت رقابتی و غیررقابتی در شبکه های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰ لغایت ۲۰ اسفندماه سال جاری انجام می شود.


منبع:

1399/10/22
17:05:54
itemprop="bestRating">5
1360
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد