وبلاگ آفتاب
در اكران آنلاین ببینید؛

برنامه روز هفتم جشنواره مقاومت

برنامه روز هفتم جشنواره مقاومت

برنامه روز هفتم جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در بخش های مختلف اعلام گردید.



به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب هفتمین روز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پلت فرم «نما فیلم» اعلام گردید.
در قسمت اول برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب هفتمین روز شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پلت فرم «نمافیلم» از ساعت ۱۰ الی ۱۴، در بخش «مسابقه اصلی» مستند کوتاه «سنگربان» ساخته ایوب مروانی پور، فیلم کوتاه داستانی «جبران می کنم» ساخته جمال احمدی و تله فیلم «امان نامه» به کارگردانی محمد علیمهری، نمایش داده می شود.
در قسمت دوم نمایش ها و از ساعت ۱۴ الی ۱۸، در بخش «مسابقه اصلی» مستند «کلثوم»، مستند بلند «Forgotten on Singar» به کارگردانی Igal Hecht.Aaron Daniel Mandel، پویانمایی «BLEUET» ساخته Amaury Arcangues Paul Calvier. Lea و نماهنگ «بزک» اثر داود احمدی، در بخش «سیدالشهدای مقاومت» فیلم کوتاه داستانی «ولد» به کارگردانی امیرعباس رفیعی و در بخش «فیلمسازان بسیجی»، مستند «آن شش نفر» ساخته محمدعلی یزدان پرست نمایش داده خواهد شد.
در قسمت سوم و از ساعت ۱۸ الی ۲۲ هم در بخش «مسابقه اصلی» نماهنگ «شب بارانی» ساخته امیر شاملو و فیلم سینمایی «۲۳ نفر» به کارگردانی مهدی جعفری و در بخش «سیدالشهدای مقاومت» نماهنگ «خونه ملت» ساخته داود احمدی و در بخش «فیلمسازان بسیجی»، پویانمایی «کاش» ساخته هادی امری و رها فرجی اکران می شود.
همزمان با برگزاری مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، آثار راه یافته به این جشنواره به صورت همزمان در دو پلت فرم «نما فیلم» namafilm.ir و «عمار یار» ammaryar.ir اکران می شود.
مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می گردد.
برنامه نمایش آثار در هفتمین روز جشنواره فیلم مقاومت در «عماریار»
در قسمت اول برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب هفتمین روز شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پلت فرم «عماریار»، از ساعت ۱۰ الی ۱۴، در بخش «مسابقه اصلی» تله فیلم «فرمانده» به کارگردانی علی عطشانی، نماهنگ «خانه ملت» اثر داود احمدی و مستند کوتاه «دنیا منم فوعه» ساخته سیده آسیه جلالی، نمایش داده می شود.
در قسمت دوم نمایش ها و از ساعت ۱۴ الی ۱۸، در بخش «سیدالشهدای مقاومت» مستند «نه کوچک نه بزرگ» ساخته محمدصادق رمضانی و نماهنگ «پرواز خاموش» اثر امیرحسین بزرگ زادگان و در بخش «مسابقه اصلی» پویانمایی «وقتی پروانه ها دستخوش جریان باد می شوند» ساخته حنانه احمدی و نماهنگ «میریم بالا بالاتر» اثر مجید رستگاران و در بخش «فیلمسازان بسیجی» فیلم داستانی «ریشه ها» به کارگردانی عفت صوفی، پویانمایی «بالانس» ساخته برزان رستمی، نماهنگ «دو همراه –نبلاء» اثر هادی ابوالقاسم و فیلم داستانی «پیرمرد و دوچرخه» به کارگردانی سلیم معزی، اکران می شود.
در قسمت سوم و از ساعت ۱۸ الی ۲۲ هم در بخش «مسابقه اصلی» نماهنگ «گندم» اثر ابوذر حیدری و فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر، اکران می شود.
همزمان با برگزاری مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، آثار راه یافته به این جشنواره به صورت همزمان در دو پلت فرم «نما فیلم» namafilm.ir و «عمار یار» ammaryar.ir اکران می شود.
مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش های «سینمای ایران و جهان»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی میرآبادی به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار می گردد.


منبع:

1399/09/07
13:06:07
5.0 / 5
550
تگهای خبر: آنلاین , پژوهش , جهان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد