وبلاگ آفتاب
مقایسه با فروش ۱۳۰ میلیون دلاری پارسال؛

گیشه های آمریكا سرد است

گیشه های آمریكا سرد است

بازار سرد گیشه های آمریكا سبب شد تا فیلم عجیب و غریب با فروش 1.2 میلیون دلار برای دومین هفته پرفروش ترین فیلم شود.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ورایتی، کمدی ترسناک «عجیب و غریب» موفقیت هفته پیشش را تکرار کرد و در صورتیکه گیشه های سینماهای آمریکا بی فروغند، با فروش ۱.۲ میلیون دلار در صدر لیست فروش جای گرفت. این فیلم از نمایش در ۲۰۵۷ سالن سینما و در ضمن سه روز آخر هفته (جمعه تا یکشنبه) این قدر فروخت.
در این فیلم که محصولی از یونیورسال و بلوم هاوس است وینس وو در نقش یک قاتل سریالی و کاترین نیوتون در نقش یک دختر مدرسه ای بازی کرده اند که در اثر یک تصادف بدن هایشان با هم عوض شده و قاتل سریالی در پیکر دختر مدرسه ای می تواند آسان تر عمل کند. بدین سان «عجیب و غریب» در ضمن ۱۰ روزی که از اکرانش می گذرد موفق شده تا ۵.۶ میلیون دلار بفروشد.
یونیورسال یکشنبه یادآوری کرد که فروش گیشه های آمریکا باز هم کاهش پیدا می کند برای اینکه تعداد سالن ها همچنان در حال کم شدن هستند و از ۳۴۰۰ سالن سینما که هفته پیش فعال بودند، این آخر هفته حدود ۲۸۰۰ سالن به فعالیت خود ادامه دادند.
در مقایسه با پرفروش ترین فیلم این آخر هفته یعنی «عحیب و غریب» با آخر هفته مشابه سال پیش که دیزنی «یخ زده ۲» را اکران کرد و ۱۳۰ میلیون دلار در گیشه ها فروخت، می توان تضاد و فاصله عظیمی را مشاهده کرد. کل فروش سینماهای آمریکا در همین آخر هفته سال پیش ۲۰۶ میلیون دلار بود.
کارشناسان سینمایی پیش بینی می کنند با افزایش مداوم ویروس در پاییز و زمستان پیش روی، سینماها باز هم شاهد کاهش بیشتری باشند. این در حالیست که اخبار دلگرم کننده برای واکسن، مانند نوری در انتهای تونل است.
در عین حال فروش فیلم کمدی «جنگ با پدربزرگ» با بازی رابرت دنیرو این آخر هفته به ۷۳۷ هزار دلار رسید و دومین فیلم پرفروش در آخر هفته شد. این فیلم بعد از ۴۵ روز حضور در سینماها در مجموع ۱۶.۲ میلیون دلار فروش داشته است.
سومین فیلم پرفروش این آخر هفته فیلم «بگذار برود» با بازی کوین کاستنر بود که با فروش ۷۱۰ هزار دلاری این جایگاه را کسب نمود و در مجموع ۱۷ روزی که از ورودش به سینماها می گذرد ۷.۹ میلیون دلار فروش کرد.

1399/09/03
13:26:19
itemprop="bestRating">5
1249
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد