وبلاگ آفتاب
علی قوی تن با مهر مطرح كرد؛

آرزوی زیبا برای حضور در جشنواره های بین المللی آماده می شود

آرزوی زیبا برای حضور در جشنواره های بین المللی آماده می شود

به گزارش وبلاگ آفتاب كارگردان فیلم سینمایی آرزوی زیبا بیان كرد این فیلم برای حضور در جشنواره های بین المللی آماده می شود.علی قوی تن کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» اظهار داشت: نخستین نمایش «آرزوی زیبا» در سی وهفتمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان بود. در واقع به جهت اینکه بتوانیم این پروژه را برای جشنواره آماده نماییم، بعضی از بخش های این فیلم را با عجله آماده کردیم.
وی بیان نمود: هم اکنون بخش های باقی مانده رو به پایان است و فیلم بزودی آماده نمایش می شود، همینطور زیرنویسی انگلیسی «آرزوی زیبا» در حال انجام می باشد. البته این را باید بگویم که کارهای باقی مانده نزدیک به دو ماه زمان می برد.
این کارگردان سینما تصریح کرد: در نظر داریم تا این پروژه را برای حضور در جشنواره های خارجی آماده نماییم.
وی توضیح داد: در نظر دارم طی دو سال آینده فیلم را به جشنواره های خارجی عرضه دهم و پس از آن اگر شرایط مناسب بود فیلم را برای اکران عمومی آماده می نماییم. متاسفانه هم اکنون سینماها در حال ورشکستگی هستند و نمایش فیلم در سینما برای تهیه کنندگان یک ریسک است.
قوی تن درباره کارهای بعدی خود هم اظهار داشت: چند طرح برای تولید در دست دارم که باید بدانم کدام یک از این طرح ها با شرایط امروزی هم خوانی دارد که برای تولید روی آن کار کنم.
در خلاصه داستان «آرزوی زیبا» آمده است: چند کودک و نوجوان برای برآورده شدن آرزوی یک دختر تصمیم به انجام کاری می گیرند.
از جمله بازیگران این فیلم می توان به هدا مقدم منش، امیرمحمد رحمانی، متین نظری، محمدحسین حلاج مفرد، یوسف احمدی، هادی هاشمی، شکیبا حلاج مفرد، ترنم هاشمی مقدم، کیانا ریاضیان، علی منوری، سجاد شتوی، محمد اختری، عرفان زرگرزاده، محمد عباس زاده و علی مقدم منش اشاره نمود.
دیگر عوامل فیلم سینمایی «آرزوی زیبا» عبارتند از مجری طرح: حامد قوی تن، امور تولید: یوسف احمدی، مسلم اختری، طراح صدا و صداگذاری: بهروز شهامت، دستیار صدابرداری: هادی هاشمی، عکاس صحنه: الهام خراسانی، مدیر فیلمبرداری: شهاب نوروزیان، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: علی قوی تن.

1399/08/23
12:45:56
itemprop="bestRating">5
1320
تگهای خبر: بازی , پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد