وبلاگ آفتاب
در دانشگاه علم و صتعت؛

مجله بین المللی مهندسی عمران،  بالاترین سطح مجلات بین المللی را دریافت كرد

مجله بین المللی مهندسی عمران،  بالاترین سطح مجلات بین المللی را دریافت كرد

برمبنای آخرین ارزیابی و رتبه بنـدی نشـریات علمی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و طبق شـیوه نامه ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی،  مجله بین المللی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، بالاترین سطح مجلات دارای عنوان بین المللی را دریافت كرد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، مجله بین المللی مهندسی عمران، در سال ۲۰۱۹ نیز طبق لیستJCR موفق به دریافت ضریب تاثیر ۴۴۶/۱ (آخرین ضریب تاثیر ۶۲۴/۰) و ارتقا به چارک Q۳ (از چارک Q۴) بین مجلات تخصصی مهندسی عمران شد. قابل توجه است که این ضریب تاثیر، رتبه نخست در میان ضرایب تاثیر تمامی مجلات مهندسی ایران در فهرست مذکور است.
بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت، ۶۶ درصد مقالات چاپ شده در این مجله در سال ۲۰۱۹، با نویسندگی مسئول محققین خارج از کشور بوده که نشان از توجه ویژه جامعه بین المللی مهندسی عمران به این مجله دارد.
مجله بین المللی مهندسی عمران، از پژوهشگران داخل کشور نیز دعوت کرده است تا نتایج کار پژوهشی اصیل خودرا برای طرح در جامعه بین المللی مهندسی عمران به این مجله ارسال کنند، البته برای حفظ کیفیت مقالات چاپ شده، لازم است نویسندگان مقالات ارسالی، آمادگی و تمایل به داوری مقالات مجله را نیز داشته باشند.1399/08/20
12:05:06
itemprop="bestRating">5
1207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد