وبلاگ آفتاب
در مراسم پایانی جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی انجام می شود

اهدای جایزه استاد راهنمای برگزیده به ضیاء موحد

اهدای جایزه استاد راهنمای برگزیده به ضیاء موحد

وبلاگ آفتاب: در مراسم پایانی هجدهمین دوره «جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی» از خدمات علمی و دانشگاهی ضیاء موحد قدردانی می شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، در این مراسم که روز ۲۶ آبان ماه از سویسازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می شود، از این استاد فلسفه، منطق و ادبیات بعنوان استاد راهنمای برگزیده تقدیر خواهد شد.
ضیاء موحد راهنمایی، مشاوره و داوری تعداد زیادی پایان نامه دانشگاهی را در طول سالهای فعالیت دانشگاهی برعهده داشته و از داوران اصلی جایزه دکتر فتح الله مجتبایی است که به پایان نامه های برتر رشته های ادبیات، ادیان و عرفان تعلق می گیرد.
جایزه استاد راهنمای برگزیده در هر دوره از جشنواره ملی پایان نامه های سال دانشجویی به استادانی تعلق می گیرد که در زمینه راهنمایی، مشاوره و داوری پایان نامه ها و رساله های دانشجویی خدمات علمی شایان توجهی داشته اند.
طبق اعلام روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم ۲۶ آبان ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در استودیو مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار و همزمان از سایت رویتاب به آدرس http: //roytab.ir، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس http: //isba.ir و صفحه اینستاگرام سازمان انتشارات به آدرس https: //www.instagram.com/isba.irبه صورت زنده پخش می شود.
منبع:

1399/08/19
22:48:48
5.0 / 5
912
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , سازمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد