وبلاگ آفتاب
در هفته پیش رو؛

سه سریال جدید از شبكه های رادیویی پخش می شود

سه سریال جدید از شبكه های رادیویی پخش می شود

به گزارش وبلاگ آفتاب اداره كل هنرهای نمایشی رادیو در هفته پیش رو سه سریال رادیویی را برای پخش از شبكه های مختلف رادیو آماده كرده است.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، «ثبت با سند برابر است»، «کارآگاه حکمت» و «عمو زنجیرباف» عناوین سریال های جدیدی هستند که این هفته از آنتن شبکه های مختلف رادیویی پخش می شوند.
سریال رادیویی «ثبت با سند برابر است» به سفارش رادیو سلامت در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است که از رادیو نمایش هم پخش خواهد شد. این سریال رادیویی موضوعی اجتماعی دارد و درباره شخصی است که به علت بازنشستگی گرفتار رخوت و بی حوصلگی شده و در تلاش است به هر طریقی خودش را سرگرم کند. هانیه نجفی نویسنده این سریال و مینو جبارزاده کارگردان آن است.
«ثبت با سند برابر است» از روز شنبه، هفدهم آبان، ساعت ۶: ۱۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۱: ۴۵ دقیقه روی آنتن رادیو سلامت می رود.
سریال رادیویی «کارآگاه حکمت» هم از روز شنبه ساعت ۲۲ روی آنتن رادیو نمایش می رود و مجموعه ای جنایی معمایی با محوریت کارآگاهی بازنشسته تأمینات به نام حکمت است که ما را به تهران سال ۱۳۲۰ تا ۱۳۲۵ می برد. سریال پلیسی رادیویی «کارآگاه حکمت» به نویسندگی فرهاد امینی و کارگردانی مهرداد مهماندوست با مبحث پلیسی و اخیرا در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است.
همچنین سریال رادیویی «عمو زنجیرباف» هم به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ساخته شده است که از رادیو نمایش هم پخش می شود. این سریال رادیویی به نویسندگی یاسمن شکرگزار و به کارگردانی سعیده فرضی موضوعی خانوادگی – اجتماعی دارد و از روز یک شنبه هجدهم آبان ساعت ۱ صبح از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲: ۳۰ روی آنتن رادیو تهران می رود.
در تهیه و تولید سریال های جدید رادیویی، تهیه کنندگان، بازیگران، صدابرداران و افکتورهای مطرح اداره کل هنرهای نمایشی رادیو هم همکاری بسزایی داشته اند.

1399/08/15
22:27:45
itemprop="bestRating">5
1329
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد