وبلاگ آفتاب
برنامه چهارهمین هفته فیلم اروپایی اعلام شد؛

تماشای دلقك فلینی تا اثری از پتزولد در هنر و تجربه آنلاین

تماشای دلقك فلینی تا اثری از پتزولد در هنر و تجربه آنلاین

به گزارش وبلاگ آفتاب برنامه نمایش فیلم های حاضر در چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی كه مقرر است از ۱۷ تا ۲۶ آبان ۹۹ برای نخستین بار به شكل آنلاین برگزار شود، اعلام گردید.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی هنر و تجربه، برنامه نمایش فیلم های حاضر در چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی که مقرر است به همت موسسه هنر و تجربه سینمای ایرانی ها و چند موسسه خصوصی دیگر برای نخستین بار به شکل آنلاین برگزار شود، اعلام گردید.
بر مبنای برنامه اعلام شده فیلم های «جو کوچولو» به کارگردانی جسیکا هاوسنر از کشور اتریش ساعت ۱۶: ۴۵ تا ۱۸: ۳۰، فیلم های کوتاه فرانسوی «۹.۵۸» به کارگردانی لویی اُوبر، «هوای بد» به کارگردانی ژان لوپ فلیسیولی و آلن گانیول و «ترانه احمد» به کارگردانی فوآد منصور ساعت ۱۹ تا ۱۹: ۵۰ و «ترومن» به کارگردانی سسک گای از کشور اسپانیا ساعت ۲۰ تا ۲۱: ۴۵ روز شنبه ۱۷ آبان نمایش داده می شوند.
روز یکشنبه ۱۸ آبان فیلم های «وقتی گوجه فرنگی ها واگنر را ملاقات کردند» به کارگردانی ماریا اکونومو از کشور یونان ساعت ۱۷ تا ۱۸: ۱۰، «خواهر» به کارگردانی اورسلا میر از کشور سوئیس ساعت ۱۸: ۲۰ تا ۲۰ و «دلقک ها» به کارگردانی فدریکو فلینی از کشور ایتالیا ساعت ۲۰: ۱۰ تا ۲۱: ۴۰ قابل مشاهده از سایت هاشور است.
«مادر و دیگر دیوانه های خانواده» به کارگردانی ایبولیا فکته از کشور مجارستان ساعت ۱۶: ۴۰ تا ۱۸: ۳۰، «ترانزیت» به کارگردانی کریستین پتزولد از کشور آلمان ساعت ۱۸: ۴۰ تا ۲۰: ۱۵ و «بی نشان» به کارگردانی میها مازینی و دوسان جوکسیمویچ از کشور اسلونی ساعت۲۰: ۳۰ تا ۲۱: ۵۰ فیلم هایی است که روز دوشنبه ۱۹ آبان اکران می شوند.
فیلم های «سنت جرج» به کارگردانی مارکو مارتینز از کشور پرتغال ساعت ۱۷: ۰۰ تا ۱۸: ۵۰، «پیش از یخبندان» به کارگردانی مایکل نوئر از کشور دانمارک ساعت ۱۹ تا ۲۰: ۴۰ و «تنها از میان ایران، هزار و صد و چهل و چهار مایل اعتماد» به کارگردانی آندره لارسون و شمیم برکه از کشور سوئد ساعت ۲۰: ۵۰ تا ۲۱: ۵۰ هم روز سه شنبه ۲۰ آبان نمایش داده می شوند.
روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه تنها ۲ فیلم «رهبر ارکستر» به کارگردانی ماریا پیترز از کشور هلند ساعت ۱۷ تا ۱۹: ۱۵ و «نامه هایی از جنوبگان» به کارگردانی استانسیلاو دونچو از کشور بلغارستان ساعت ۲۰ تا ۲۱: ۵۰ قابل مشاهده از سایت هاشور است.
در ادامه نمایش فیلم های این هفته فیلم فرصت مجددی برای تماشای آثار فراهم می شود و در همین راستا، «دلقک ها» ساعت ۱۷، «خواهر» ساعت ۱۸: ۳۰ و «ترانزیت» ساعت ۲۰: ۱۵ روز پنجشنبه ۲۲ آبان اکران می شوند.
همینطور روز جمعه ۲۳ آبان سه فیلم «ترومن» ساعت ۱۶: ۴۵، «بی نشان» ساعت ۱۸: ۴۰ و «سنت جرج» ساعت ۲۰: ۱۰ نمایش داده می شوند.
فیلم های «پیش از یخبندان» ساعت ۱۷، «جو کوچولو» ساعت ۱۸: ۵۰ و فیلم های کوتاه فرانسوی «۹.۵۸»، «هوای بد» و «ترانه احمد» هم ساعت ۲۰: ۴۵ روز شنبه ۲۴ آبان قابل مشاهده از سایت هاشور است.
روز یکشنبه ۲۵ آبان هم سه فیلم «تنها از میان ایران، هزار و صد و چهل و چهار مایل اعتماد» ساعت ۱۷، «وقتی گوجه فرنگی ها واگنر را ملاقات کردند» ساعت ۱۸: ۱۰ و «مادر و دیگر دیوانه های خانواده» ساعت ۱۹: ۳۰ اکران آنلاین می شوند. ضمن اینکه در روز پایانی این هفته یعنی ۲۶ آبان «نامه هایی از جنوبگان» ساعت ۱۷: ۳۰ و «رهبر ارکستر» ساعت ۱۹: ۳۰ در سایت هاشور نمایش داده می شوند.
هفته های فیلم اروپایی که پیش از این سه دوره آن به شکل فیزیکی در ایران برگزار شده است، سال جاری (۱۳۹۹ شمسی مصادف با ۲۰۲۰ میلادی) به علت شیوع کرونا در سرتاسر جهان و موانع پیش آمده برای برگزاری رویدادهای فیزیکی، به شکل آنلاین برگزار می گردد.
چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی از ۱۷ تا ۲۶ آبان ۱۳۹۹ مصادف با ۷ تا ۱۶ نوامبر ۲۰۲۰ برگزار می گردد که در این برنامه ضمن نمایش آنلاین ۱۶ فیلم مطرح اروپایی، نشست های نقد و تحلیل به شکل زنده تدارک دیده شده اند.
پیش از این چند دوره هفته فیلم اروپایی به همت موسسه «هنروتجربه سینمای ایرانیان» و چند نهاد دیگر برگزار شده که سومین دوره آن از ۱۸ تا ۲۷ خرداد ۹۸ در چندین شهر ایران بود.


منبع:

1399/08/15
12:08:28
itemprop="bestRating">5
1302
تگهای خبر: آنلاین , جهان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد