وبلاگ آفتاب

لحظه شنیدن سوم شدن در كنكور تجربی

لحظه شنیدن سوم شدن در كنكور تجربی

به گزارش وبلاگ آفتاب گلستان رتبه سوم كنكور تجربی اظهار داشت: در ابتدا فكرش را نمی كردم رتبه برتر شوم ولی در ادامه با تلاش هایی كه انجام دادم، به این فكر افتادم كه امكان دارد برتر شوم.محمد تیموری ماسوله در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: صبح امروز بود که دوستانم بهم پیام دادند رتبه برتر کنکور شدم. پس از این خبر شوکه شدم و در آن لحظه از فرط شادمانی نمی توانستم خودم را کنترل کنم. خانواده ام را از خواب بیدار کردم و فضای وصف ناپذیری در خانه بوجود آمده بود.

وی بیان نمود: در ابتدا فکر نمی کردم رتبه برتر شوم ولی بعدها با وجود شرایط کرونا و خستگی که در من بوجود آورده بود، توانستم این شرایط را پشت سر بگذارم و از این فرصت، نهایت استفاده را بردم و به چیزی که می خواستم برسم. در ایام آخر واقعاً به فکر این افتاده بودم که امکان دارد یکی از نفرات برتر کنکور شوم.

رتبه سوم کنکور تجربی تصریح کرد: در ایام تعطیل به صورت میانگین ۷ ساعت و در زمان مدرسه روزانه ۵ ساعت درس می خواندم. در این ایام از آزمون های آزمایشی کنکور و کتاب های کمک آموزشی استفاده می کردم.

تیموری خاطرنشان کرد: دوست دارم رشته پزشکی دانشگاه تهران را برای تحصیل انتخاب کنم.

وی اظهار داشت: نخستین کسانی که در موفقیت من نقش داشتند، پدر و مادرم بودند. آنها در تمام شرایط کنار من بودند و اگر مشکلی برای من پیش می آمد، نخستین نفری بودند که کمک می کردند و اگر نتیجه مطلوبی هم می گرفتم، نخستین نفر بودند که تشویقم می کردند. تمام این مدت دو سه سال که برای کنکور تلاش می کردم، هر کمکی می توانستند برایم انجام دادند.

رتبه سوم کنکور تجربی، تلاش فراوان و اعتمادبه نفس را در موفقیت خود بسیار مؤثر دانست و اظهار داشت: سفارش من به کسانی که قصد شرکت در کنکور سال آینده را دارند این است که ابتدا مسیر درست را پیدا کنند و بعد در جهت آن تلاش کنند.

«محمد تیموری ماسوله» از گرگان موفق به کسب رتبه ۳ گروه آزمایشی تجربی در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ شد.

منبع:

1399/06/30
23:56:12
itemprop="bestRating">5
1544
تگهای خبر: دانشگاه , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد