وبلاگ آفتاب

بررسی وضعیت شیوع ویروس كرونا در پرس تی وی

بررسی وضعیت شیوع ویروس كرونا در پرس تی وی

وبلاگ آفتاب: وضعیت شیوع ویروس كرونا در ایران و تازه ترین اقدامات دولت دراین زمینه در شبكه پرس تی وی بررسی می شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی وی، برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) در شبکه پرس تی وی، شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران و اقدامات متنوع و جدید دولت و سازمان های مرتبط در این زمینه را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
این برنامه ضمن اشاره به آخرین مصوبات ستاد مقابله با کرونا و بررسی بازتاب اقدامات انجام شده در امتداد مبارزه با این ویروس در کشور، روند رشد یا کاهش آلودگی به ویروس در ایران و نتایج تلاش تیم های پژوهشی ایرانی برای دستیابی به واکسن کرونا را مورد واکاوی قرار می دهد.
این برنامه همین طور با نگاهی به تصمیمات جدید دولت در زمینه مبارزه با کرونا و روش اجرای آنها به نقد و تبادل نظر پیرامون نظرات و سفارش های کارشناسان حوزه بهداشت و درمان در امتداد مقابله با ویروس کرونا می پردازد.
مروری بر واکنش ها و کمک های بین المللی به ایران و صادرات مواد مصرفی بهداشتی به سایر کشورها در دوران کرونا از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه خواهد بود.
«ایران امروز» به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی و اجرای لیلا فرامرزی ساعت یک بامدادان چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در سه نوبت در ساعات ۶، ۱۳ و ۱۸ و پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در ۲ نوبت در ساعات ۸ و ۲۱ و جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه ساعت ۱۷ روی آنتن خواهد رفت.

1399/02/22
17:28:12
itemprop="bestRating">5
2850
تگهای خبر: پژوهش , درمان , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد