وبلاگ آفتاب
در هفته پیش رو؛

آثار ویل اسمیت در شبكه نمایش مرور می شود

آثار ویل اسمیت در شبكه نمایش مرور می شود

وبلاگ آفتاب: شبكه نمایش در ادامه تغییرات جدول پخش برنامه های خود، این هفته به مرور آثار ویل اسمیت و پخش مجموعه فیلم های ریشه ها می پردازد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی شبکه «نمایش»، شبکه نمایش در ادامه تغییرات جدول پخش خود متاثر از شرایط فاصله گذاری اجتماعی، این هفته به مرور آثار ویل اسمیت و پخش سری فیلم های «ریشه ها» در باکس فیلم های سینمایی دنباله دار خود می پردازد.
«عروسیخانه»، «هما»، «آخرین سرقت»، «مقصد نهایی»، «نگین»، «مرد» و «هفت معکوس» فیلم های سینمایی ایرانی باکس ساعت ۱۳ هستند که به ترتیب از شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه تا جمعه ۱۹ اردیبهشت پخش می شوند.
فیلم های «وداع با ابلهان»، «نجات بزرگ»، «مسافر فردا»، «ماجراهای خانه ما»، «رازهای گذشته یک زن»، «راه طولانی خانه و حادثه جویان» هم این هفته از ساعت ۱۵پیش روی مخاطبان قرار می گیرد.
همچنین در هفته جاری فیلم های سینمایی دنباله دار ساعت ۱۹ به ترتیب از شنبه ۱۳ تا جمعه ۱۹ اردیبهشت، با پخش سری فیلم های «لاک پشت های نینجا ۲»، «صعود - قسمت های اول و دوم» و سری فیلم های «ریشه ها» که بر مبنای رمان آلکس هالی ساخته شده اند و بازگوکننده حقایق خیلی از جنایات قرون گذشته آمریکا در حق نیاکان او و مردم سیاه پوست آفریقا و در چارچوب چهار فیلم سینمایی است از شبکه نمایش ادامه می یابد.
در هفته پیش رو از ساعت ۲۱ هم با پخش فیلم هایی به ترتیب «من ربات هستم»، «دشمن ملت»، «در جستجوی خوشبختی»، «ضربه مغزی»، «حماسه ساز»، «مرد دوگانه» و «زیبایی هر اتفاق» با بازی ویل اسمیت، آثار این بازیگر مرور می شود.
اسمیت، یکی از موفق ترین ستارگان سینمایی در ۲۰ سال گذشته است و به سرعت پله های ترقی و محبوبیت را بین مخاطبان سینما در سرتاسر دنیا پیمود. وی نقش های متنوعی را در کارنامه بازیگری اش به ثبت رسانده است و چهار بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، دوبار جایزه اسکار و یک مرتبه هم برنده جایزه گرمی شده است.
«هشت درجه زیر صفر»، «حداکثر محکومیت»، «پلیس گشت»، «آگهی ترحیم»، «پاپیون»، «قصر رویایی» و «ماموران بزرگراه» هم عنوان فیلم های دیگر شبکه نمایش است که در هفته جاری ساعت ۲۳ به ترتیب اسامی ذکر شده پخش می شوند.
فیلم های کلاسیک در باکس ساعت یک صبح این شبکه هم به ترتیب فیلم های «آخرین مترو»، «اهانت»، «اتاق ستاره»، «تاندر بولت و لایت فوت»، «ترافیک»، «دوستان ادی کویل» و «پاگنده به هنگ کنگ» می رود، خواهند بود.


منبع:

1399/02/12
20:32:10
itemprop="bestRating">5
3193
تگهای خبر: بازی , ربات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد