وبلاگ آفتاب

واكنش تهیه كننده ایل دا به شایعه ابتلای عوامل سریال به كرونا

واكنش تهیه كننده ایل دا به شایعه ابتلای عوامل سریال به كرونا

وبلاگ آفتاب: علیرضا سبط احمدی تهیه كننده سریال ایل دا درباره شایعه ابتلای عوامل این سریال به ویروس كرونا، توضیحاتی را ارائه داد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از سیمافیلم، علیرضا سبط احمدی تهیه كننده سریال «ایل دا» درباره شایعه ابتلای عوامل سریال به كرونا اظهار داشت: متاسفانه جوی از طرف برخی افراد با هدف ضربه به پروژه ای با مضمون دفاع مقدس به وجود آمده كه امیدوارم دوستان با عدالت درباره این كار خیلی مشكل در منطقه ای كه علاوه بر شیوع ویروس كرونا با سیل هم مواجه گردید برخورد كنند و جانب انصاف را رعایت نمایند. آقای كمانگیر به گواه صحبت هایشان با یكی از سایت های سینمایی از تهران و سر تمرین تئاتر مبتلا شدند كه با بروز علایم بلافاصله ایشان را به بیمارستان بردیم. تشخیص بیمارستان درست نبود تا اینكه سر صحنه علایم حاد شد. ایشان را در یك اتاق قرنطینه كردیم تا اینكه در بیمارستان دیگری مورد مداوا قرار گرفت. آفیش كردن ایشان در صورتیكه كرونا داشته اند كذب محض است.
وی افزود: من بعنوان تهیه كننده تمام موارد بهداشتی جهت جلوگیری از بروز و شیوع بیماری را طبق پروتكل ابلاغی گروه فیلم و سریال مركز سیمافیلم سر صحنه رعایت كردم و تمام مواد ضدعفونی را از تهران تهیه كرده و به گروه رساندم تا اعضای گروه گرفتار لطمه نشوند. از ۲۰ اسفندماه نامه ستاد كرونای لرستان به دستم رسید. در نامه درخواست شده بود تمام كارهای گروهی و جمعی تعطیل شود. از ۲۱ اسفندماه طبق دستور مركز سیمافیلم از اعضای گروه خواستم برای سلامتی خود و خانواده هایشان در هتل محل اقامت بمانند و روز یكشنبه ۲۵ اسفندماه به تهران برگشتیم و از همه اعضای گروه خواستم چند روزی را در قرنطینه خانگی باشند كه گرفتار مشكل نشوند. دوستانی كه مدعی هستند تا ۲۷ اسفندماه كار كردیم اصلا واقعیت ندارد. ما روز ۲۵ اسفندماه در تهران بودیم و پس از گذشت نزدیك به سه هفته خوشبختانه هیچ بیماری در افراد مشاهده نشده است.
سبط احمدی در پاسخ به مجید مظفری كه مدعی ابتلای كارگردان و ۲ نفر از عوامل مجموعه «ایل دا» به كرونا است، اظهار داشت: من از ایشان متعجب هستم. آقای مظفری در شرایط شیوع بیماری حاضر نشد همراه گروه باشد؛ چطور از وضعیت بهداشت و رفت و آمد اعضای گروه باخبر است و قضاوت می كند در صورتیكه از همان ابتدای شیوع ویروس كرونا در كار حضور نداشت. ایشان همیشه در صحبت هایشان افراد را سفارش به عدم قضاوت زودهنگام می كنند و امیدواریم به سفارش خودشان عمل كنند.
تهیه كننده سریال «ایل دا» تاكید كرد: من بعنوان تهیه كننده سریال «ایل دا» مدعی هستم كه هیچ یك از عوامل گروه كه نزدیك به ۱۲۰ نفر در خرم آباد بودند مبتلا به كرونا نشدند؛ تنها آقای كمانگیر كه از تهران آلوده شده بود در بین گروه قرار گرفت. دستیار لباس و دستیار صحنه در خرم آباد گرفتار سرماخوردگی شدند كه به سرعت بهبود یافتند و ما هر روز تا همین امروز جویای احوال تمام گروه از سرگروه ها هستیم. آقای قویدل هم كه خود بیماری زمینه ای دیگری داشتند با مشاوره پزشك ترجیح به خود قرنطینگی داشتند كه در ایام گذشته ایشان هم اعلام نمودند خوشبختانه كرونا ندارند و در سلامت كامل به سر می برند.
سبط احمدی در خاتمه اظهار داشت: امروز همه مردم دنیا در شرایط سخت قرار دارند؛ بهتر است این روزها به عدالت و انصاف رفتار نماییم.

1399/01/12
21:20:42
itemprop="bestRating">5
3385
تگهای خبر: پروژه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد