وبلاگ آفتاب

صدور مجوز برای ۹۸ آلبوم موسیقی در سه ماه

صدور مجوز برای ۹۸ آلبوم موسیقی در سه ماه

به گزارش وبلاگ آفتاب دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی آمار مجوز كنسرت ها و تك آهنگ های صادر شده در فصل پاییز را منتشر نمود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از خبر آنلاین، آمار مجوزهای صادر شده دفتر موسیقی در سه ماهه سوم سال ۹۸ برای اجرای صحنه ای، آلبوم موسیقی، تك آهنگ، نماهنگ، كتاب گویا، اجرای گروه های خارجی در ایران و تعداد شعرها و ترانه های ارسال شده به دفتر موسیقی، اعلام گردید.
در توضیح این گزارش آماری آمده است:
«با توجه به اینكه مجوز اجرای صحنه ای موسیقی در استان ها را ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می كنند و در تهران هم مجوز اجرای صحنه ای موسیقی در سالن های كمتر از ۵۰۰ نفر ظرفیت را اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران صادر می كند، آمار اجراهای صحنه ای در استان ها و سالن های كمتر از ۵۰۰ نفر ظرفیت تهران در این آمار لحاظ نشده و فقط مجوزهای اجراهای صحنه ای كه دفتر موسیقی صادر كرده در آمار آمده است.
در سه ماهه پاییز امسال ۱۶۵عنوان اجرای صحنه ای با ۳۲۸ اجرا، ۹۸آلبوم موسیقی، یك هزار و ۴۸ تك آهنگ، ۳۷ نماهنگ، ۱۳ كتاب گویا و ۱۰ اجرای گروه های خارجی در ایران از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته اند.
همچنین در سه ماهه پاییز امسال ۳ هزار و ۶۰۰ پرونده شعر و ترانه در دفتر موسیقی تشكیل شده است. دفتر موسیقی در سه ماهه پاییز برای ۱۵ شركت فعال در حوزه موسیقی پروانه فعالیت صادر كرده است.»

۲۵۸۲۵۸

1398/10/02
23:44:46
itemprop="bestRating">5
4485
تگهای خبر: آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد