وبلاگ آفتاب

پیام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه

پیام دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه

وبلاگ آفتاب: به گزارش وبلاگ آفتاب، دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی بمناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه، آنرا یادآور مجاهدت های رادمردانی همچون شهید آیت الله سیدمحمد بهشتی و شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی دانست که هر دو در مقام ریاست قوه قضاییه به الگوی قاضی القضات عادل و خادم شناخته می شدند..به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، دکتر اسکندر مومنی در این متن پیام آورده است:

گرامیداشت هفته قوه قضاییه یادآور مجاهدت های رادمردانی از تبار سرخ حسین است. بزرگانی چون شهید آیت الله سید محمد بهشتی و شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی که هر دو در مقام ریاست قوه قضاییه به الگوی قاضی القضات عادل و خادم شناخته می شدند و هر دو ققنوس وار در بین شعله های آتش به شهادت رسیدند و نامشان بر جریده تاریخ جاودانه شد و بعد از ارتحال، محبوبیت مضاعف یافتند.

امروز به برکت حضور این شهیدان، قوه قضاییه نزد افکار عمومی، وجهه ای تراز و اعتباری درخشان دارد و مأمن و ملجاء دردمندان و ستمدیدگان است. قضات جمهوری اسلامی ایران، مجاهدانی گمنام و مظلوم هستند که خوف از خدا و پایبندی به حقیقت و عدالت نزد آنان سبب شده است تا قوه قضاییه به نهادی پاک و مردمی تبدیل گردد.

چه بسیار قضات پاکبازی که شجاعانه از حق دفاع کردند و مقابل گردن کشان و قانون شکنان ایستادند و جان خویش را در این راه فدا کردند و شهید راه عدل شدند.

جا دارد به همین مناسبت از همکاری و همراهی بخش های مختلف قوه قضاییه با ستاد مبارزه با مواد مخدر هم تجلیل کنم. اگر حمایت خالصانه و مسئولانه قوه قضاییه نبود، خیلی از موفقیت های این ستاد به دست نمی آمد و بلای خانمان برانداز اعتیاد شایع تر می شد.

در پایان با تبریک هفته قوه قضاییه به ریاست محترم آن قوه و همه قاضیان، مدیران و کارکنان زحمتکش و متعهد قوه قضاییه، یاد شهدای این قوه بخصوص شهیدان سیدمحمد بهشتی و سیدابراهیم رئیسی را گرامی می دارم.
منبع:

1403/04/05
20:54:46
itemprop="bestRating">5
185
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد