وبلاگ آفتاب

کشف تریاک در مرز سراوان

کشف تریاک در مرز سراوان

به گزارش وبلاگ آفتاب، فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی مرزبانان هنگ مرزی سراوان، از ورود ۳۰۰ کیلوگرم مواد افیونی به داخل کشور جلوگیری شد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار رضا شجاعی در تشریح این خبر، اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی سروان با کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به عمق کشور در حوزه استحفاظی این شهرستان دست پیدا کردند.

وی ادامه داد: به دنبال کسب این خبر چند تیم پوششی و عملیاتی وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس محل عبور قاچاقچیان، خودروی متعلق به اعضای این باند را درحال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مسیرهای فرعی شناسایی و تحت نظر گرفتند.

سردار شجاعی اظهار نمود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب، مواد مخدر را از نقطه صفر مرزی به داخل کشور منتقل کنند طی عملیاتی ضربتی و غافگیرانه مرزداران ضد قاچاقچیان، موفق شدند خودروی آنها را توقیف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: مرزبانان جان بر کف در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، دو قبضه سلاح، مقدار ۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر شامل؛ ۲۹۸ کیلوگرم تریاک و ۲ کیلوگرم هروئین را کشف کردند.

او در آخر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری نهادهای امنیتی اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک با اقدامات صحیح و بموقع مجموعه مرزبانی و همکاری دستگاههای متولی شاهد ریشه کن شدن این بلای خانمان سوز در سطح کشور خواهیم بود.
1403/01/30
12:37:57
itemprop="bestRating">5
257
تگهای خبر: اطلاعات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد