وبلاگ آفتاب
با وجود رای دادگاه مبنی بر برائت؛

اکران کنترل کوین اسپیسی در لندن کنسل شد

اکران کنترل کوین اسپیسی در لندن کنسل شد

وبلاگ آفتاب: اکران فیلم کنترل در یک سینمای لندن به سبب بازی کوین اسپیسی در آن کنسل شد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ورایتی، نخستین نمایش جهانی «کنترل» که نخستین فیلم کوین اسپیسی بعد از تبرئه شدن وی از آزار جنسی است، در یک سینمای مستقل لندن منتفی شد.
سینما پرنس چارلز در لندن که از حامیان پرشور فیلم های مستقل است و قرار بود این فیلم کم هزینه ولزی را به نمایش درآورد، بعد از آنکه باخبر شد اسپیسی در این فیلم نقش آفرینی کرده است، از پیشنهاد خود برای میزبانی نخستین نمایش «کنترل» صرف نظر کرد.
اسپیسی برنده ۲ جایزه اسکار، تابستان امسال در لندن دادگاهی و از همه بهتان های آزار جنسی که به وی وارد آمده بود تبرئه شد. در این فیلم تنها صدای اسپیسی در تماسهای تلفنی با وزیر کشور استلا سیمونز با بازی لورن متکالف بازیگر ولزی شنیده می شود.
گرگ لین مدیر این سینمای مستقل با ارسال ایمیلی به متکالف که هم بازیگر و هم تهیه کننده «کنترل» است، نوشت: ما یک مشکل داریم. با عرض پوزش باید به شما اطلاع دهم که قرارداد شما را با خود لغو کردیم.
لین در ادامه نوشته است: دیشب متوجه شدیم که در فیلم شما کوین اسپیسی، خصوصاً با نخستین نقشش بعد از برگزاری دادگاه حضور دارد. کارمندان من و خودم از این که نام ما هم زمان با اکران فیلم او برده شود، وحشت داریم.
یکی از نمایندگان متکالف به ورایتی اظهار داشت که بعد از لغو برنامه سینما پرنس چارلز در هفته گذشته، در کمتر از ۲۴ ساعت نخستین نمایش جهانی فیلم برای سینما «جنسیس» تعیین شد.
نماینده متکالف با اشاره به این که مدت کوتاهی ناامید شده بودند، اضافه کرد: اما مکان بسیار بهتر و مناسب تری پیدا کرده ایم که در عین حال از میزبانی این رویداد خوشحال است.
وکیل اسپیسی هم در پاسخ به تصمیم سینما پرنس چارلز یادآوری کرد که اسپیسی در هر دادگاهی که حضور داشته بی گناه تشخیص داده شده و هر هیات منصفه ای که شواهد مقابل او را بررسی کرده، به اتفاق آرا بهتان ها را ادعاهای نادرست خوانده و رد کرده است.
وی اظهار داشت: تصمیم سینما پرنس چارلز برای سانسور پروژه جدید اسپیسی فراتر از ناامید کننده است. این امر روند قانونی هر ۲ کشور را رد می کند، شواهد قاطع بی گناهی کوین و رای ده ها هیات منصفه بی طرف که کوین را ۱۰۰ درصد بی گناه دانستند را نادیده می گیرد.
پس از محاکمه ۴ هفته ای اسپیسی در دادگاه کرون لندن و تبرئه شدن او از همه بهتان ها، جِن فالایز کارگردان «کنترل» به ورایتی اظهار داشته بود: از انتخاب کوین به عنوان بازیگر این فیلم پشیمان نیستم و این کار را باردیگر انجام خواهم داد.
«کنترل» ۱۵ دسامبر در آمریکا و بریتانیا اکران سراسری می شود.

1402/07/25
14:04:25
itemprop="bestRating">5
294
تگهای خبر: بازی , پروژه , جهان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد