وبلاگ آفتاب
در پی امضای تفاهم نامه ای مشترك؛

انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد

انجمن سینمای جوانان ایران درگاه ثبت‎نام در صندوق اعتباری هنر شد

وبلاگ آفتاب: در پی امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین انجمن سینمای جوانان ایران و صندوق اعتباری هنر، از این پس انجمن نیز یکی از درگاه های معرفی هنرمندان برای اعطای تسهیلات صندوق اعتباری هنر شد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، تفاهم نامه همکاری بین انجمن سینمای جوانان ایران و صندوق اعتباری هنر منعقد گردید. در امتداد این تفاهم نامه از این پس انجمن سینمای جوانان ایران به عنوان یکی از درگاه های تایید عضویت در صندوق اعتباری هنر شده و خانواده سینمای کوتاه ایران می توانند جهت استفاده از تسهیلات و خدمات صندوق اعتباری هنر بوسیله انجمن اقدام نمایند.
صندوق اعتباری هنر حامی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه است که وظیفه ساماندهی در پشتیبانی از جامعه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان و تبدیل حمایت های مقطعی متکی بر منابع مالی مردمی و غیر دولتی، پشتیبانی از خلاقیت ها و نوآوری ها در عرصه فرهنگ وهنر و شناسایی، جذب و هدایت استعدادها در عرصه فرهنگ وهنر، تامین منابع مالی جدید برای توسعه فعالیت ها در عرصه فرهنگ وهنر، توسعه مرحله ای کمیت و کیفیت حمایت ها منطبق با اولویت بندی اعضاء و نیازها را دارد.
از آنجا که انجمن سینمای جوانان ایران در سال قبل موفق به راه اندازی کانون دانش آموختگان انجمن شده، این تفاهم نامه که فرصتی برای فراهم ساختن شرایط جذب و شکوفایی استعدادها، گسترش زمینه ایجاد اشتغال و تضمین خلق آثار فرهنگی، هنری و سینمایی و مطبوعاتی و تامین رفاه اجتماعی و معیشتی آنان است، فراهم می آورد.
به زودی بخشنامه و ضوابط ثبت نام خانواده سینمای کوتاه ایران در صندوق اعتباری هنر اعلام می شود و هنرمندان فرهیخته می توانند با عنایت به این قوانین اقدام نمایند.

1402/03/27
11:51:27
itemprop="bestRating">5
180
تگهای خبر: خدمات , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد