وبلاگ آفتاب
قائم مقام رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی:

تربیت دانشجو باید متناسب با نیازهای صنایع هر منطقه باشد

تربیت دانشجو باید متناسب با نیازهای صنایع هر منطقه باشد

به گزارش وبلاگ آفتاب، قائم مقام رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: باید با عنایت به نیازهای منطقه و صنایع مستقر در آن منطقه دانشجو جذب و تربیت شود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر اصغر کشت کار در مسافرت به استان خوزستان ضمن بیان این مطلب عنوان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی چند کار انجام می دهد که یکی از این کارها توانمندسازی شاغلان حوزه صنعت است.
دکتر کشت کار اضافه کرد: کسانی که شاغل هستند از راه دانشگاه جامع علمی کاربردی از نظر شغلی با آموزش های تخصصی و مهارتی که می بینند ارتقا پیدا می کنند.
قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: یکی از دیگر از کارهای ما جذب دانشجو و تربیت آن برای بخش صنعت و رفع نیازهای صنایع است.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: ورودی ها برای ما مهم هستند که چند نفر هستند و از کجا می آیند.
وی ادامه داد: دوره های آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی و مقاطع تحصیلی آن پیوسته نیست، به صورت دو سال در مقطع کاردانی و دو سال در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد که دلیل آن تحول مشاغل به علت تحول و ظهور فناوری هایی است که جامعه را تغییر می دهند.
قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: باید باتوجه به نیازهای منطقه و صنایع مستقر در آن منطقه دانشجو جذب و تربیت شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان، دکتر کشت کار در خاتمه اظهار داشت: درحال جذب دانشجوی خارجی در مراکز آموزش علمی کاربردی زیر پوشش دانشگاه جامع علمی کاربردی هستیم.1402/02/31
02:13:38
itemprop="bestRating">5
274
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد