وبلاگ آفتاب

اعلام جزییات آزمون دستیاری دوره های تخصصی

اعلام جزییات آزمون دستیاری دوره های تخصصی

وبلاگ آفتاب: جدول زمان بندی آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی (فلوشیپ) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دانشگاه های علوم پزشکی که مجری برگزاری آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی هستند، آزمون کتبی فلوشیپ را در روز ۲۵ خرداد ماه برگزار می کنند.
بر طبق برنامه ریزی های انجام شده، نتایج بررسی مدارک و مجوز شرکت در آزمون، روز شنبه ۶ خرداد ماه به اطلاع داوطلبان می رسد.
داوطلبان شرکت در آزمون پذیرش دستیار دوره های تخصصی می توانند کارت ورود به جلسه آزمون را در ایام سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه دریافت نمایند. آزمون دستیار دوره های تخصصی در روز ۲۵ خرداد ماه برگزار می گردد و کلید سوالات نیز در همان روز منتشر می شود. داوطلبان می توانند یک روز بعد از برگزاری آزمون کتبی یعنی ۲۶ خرداد، درخواست اعتراض خود نسبت به آزمون کتبی را ثبت کنند. روزهای شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه به عنوان روزهای رسیدگی به اعتراضات آزمون کتبی درنظر گرفته شده است.
آزمون شفاهی پذیرش دستیار دوره های تخصصی طی پروسه ۳ روزه، از ۲۹ تا ۳۱ خرداد ماه انجام می شود. ۴ روز بعد از برگزاری آزمون شفاهی، یعنی چهارم تیر ماه به عنوان زمان رسیدگی به اعتراضات داوطلبان به آزمون شفاهی اعلام شده است.
نتایج نهایی در روز ۸ تیر ماه به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ارسال می شود.
نتیجه نهایی پس از بررسی های لازم توسط دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی با رعایت مقررات بوسیله دانشگاه های متولی برگزاری آزمون اعلام می شود. اطلاع رسانی زمان و مکان برگزاری آزمون مرحله شفاهی از طرف دانشگاه های متولی برگزاری اعلام خواهد شد.
دانشگاه های علوم پزشکی مجری برنامه آموزشی موظف می باشند بعد از اطلاع رسانی به داوطلبان در تاریخ مشخص شده نسبت به دریافت اعتراضات مرحله شفاهی آزمون، بررسی اعتراضات توسط گروههای تخصصی و نیز اعمال آن اقدام نمایند و بعد از آن، هیچ نوع اعتراضی از طرف دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی، قابلیت بررسی نخواهد داشت.
پروسه پذیرش دستیار دوره های تخصصی (فلوشیپ) اعلام نتایج بررسی مدارک و مجوز شرکت در آزمون شنبه ۶ خرداد دریافت کارت ورود به جلسه سه شنبه و چهارشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزاری آزمون کتبی به شیوه غیرمتمرکز و بصورت الکترونیک یا کاغذی پنج شنبه ۲۵ خرداد اعلام سؤالات کتبی پنج شنبه ۲۵ خرداد دریافت اعتراضات آزمون کتبی پنج شنبه ۲۶ خرداد رسیدگی به اعتراضات آزمون کتبی شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد برگزاری آزمون شفاهی کلیه رشته ها از دوشنبه ۲۹ تا چهارشنبه ۳۱ خرداد دریافت اعتراضات آزمون شفاهی پنج شنبه یکم تیر رسیدگی به اعتراضات آزمون شفاهی یکشنبه ۴ تیر ماه ارسال نتایج و مستندات آزمون به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی روز پنج شنبه ۸ تیر


1402/02/19
10:22:41
itemprop="bestRating">5
303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد