وبلاگ آفتاب

اعلام جزئیات برنامه های رمضانی دانشگاه تهران

اعلام جزئیات برنامه های رمضانی دانشگاه تهران

به گزارش وبلاگ آفتاب، مجموعه کلاس ها و برنامه ها با عنوان «خیمه رحمت» توسط مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، اساتید، کارکنان و دانشجویان مخاطب مجموعه کلاس ها و برنامه های مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در ماه مبارک رمضان هستند.
زمینه اصلی فعالیت مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تدبر در قرآن بوده و در هر نیمسال بیشتر از هزار دانش آموخته در آن مشغول آموزش های کوتاه مدت، میان مدت، و دراز مدت می شوند.
همینطور این مجمع به لحاظ ورود نخبگان رشته های مختلف، موفق به تأسیس ۱۴ مدرسه تخصصی در رابطه با موضوعات کارآفرینی، روانشناسی، جامعه شناسی، مدیریت، خانواده، رسانه، هنر، ادبیات، پزشکی، آموزش و پرورش، نماز و مسجد، جهش تولید برای محرومیت زدایی و… شده و هم اکنون در بیشتر این عرصه ها خروجی های آموزشی، پژوهشی و عملیاتی مبتنی بر قرآن و روایات وجود دارد.
در برنامه های رمضانی مجمع قرآن و عترت دانشگاه تهران، عناوینی نظیر «زندگی به نام خدا»، «سر سفره خدا»، «قاف شکوه یک کلام» و «انس و تدبر در قرآن» عرضه می شود. همینطور برنامه های «مادران قرآنی»، «زندگی با قرآن»، «مدیریت زمان»، «مقدمات تدبر در قرآن»، «کلیدهای خوشبختی» و «حال خوب ساختنی است» ویژه خواهران اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مخاطبان این برنامه ها از راه لینک http: //quranetratschool.ir/?p=29569 می توانند با جزئیات مجموعه کلاس ها و برنامه های رمضانی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران آشنا گردند.
منبع:

1402/01/17
17:28:20
itemprop="bestRating">5
265
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد