وبلاگ آفتاب
حضور فیلمساز در جشنواره نیویورك؛

فیلم بعدی پل شریدر در رابطه با یک پرستار است

فیلم بعدی پل شریدر در رابطه با یک پرستار است

به گزارش وبلاگ آفتاب، پل شریدر بعد از ساخت استاد باغبان، فیلم جدیدش را در رابطه با یک پرستار در پورتوریکو می سازد.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از پلی فهرست، پل شریدر کارگردان و فیلمنامه نویس با حضور در جشنواره فیلم نیویورک ۲۰۲۲ از ساخت فیلم بعدی اش اطلاع داد و گفت فیلم بعدی اش در رابطه با پرستاری در پورتوریکو خواهد بود، اما انتخاب این شغل تنها استعاره ای برای بیان مفاهیم مورد نظر وی است.
این فیلمساز که همراه جوئل اجرتون و سیگورنی ویور بازیگران فیلم «استاد باغبان» در جلسه پرسش وپاسخ این فیلم حاضر شده بود گفت این همان کاری است که وی در سه گانه اخرش که از آن با عنوان «مرد تنهای خدا» یاد کرد و شامل فیلمهای «اولین اصلاح شده» و «شمارنده کارت» هم می شود، انجام داده است.
این فیلمنامه نویس که نویسنده «راننده تاکسی» ساخته اسکورسیزی هم هست، گفت همیشه به این نوع شخصیت های خاص علاقه داشته؛ یعنی به فردی که خویش را گناه کار می داند، خویش را تنبیه می کند، مرتکب اشتباه هایی در زندگی اش شده و می خواهد با از خودگذشتگی آنها را جبران کند. وی اظهار داشت: شخصیت تراویس بی کل فیلم «راننده تاکسی» هم چنین شخصیتی دارد و در فیلم «استاد باغبان» هم همین مساله تکرار شده است.
شریدر اظهار داشت: این داستان ها در رابطه با فردی است که خودش را با نقاب شغلش پوشانده و منتظر وقوع رویدادی است. او همینطور گفت مردم رانندگان تاکسی را بعنوان دوستانی پرحرف می شناسند اما آنچه او می دید قلب سیاه داستایوفسکی بود که سوار بر تابوتی زرد رنگ از دل فاضلابی به نام شهر می گذرد.
وی گفت با ساخت فیلم جدیدش این سه گانه به چهارگانه ای بدل می شود چونکه فیلم جدید هم همین داستان را دارد و تنها تفاوتش در اینست که این دفعه شخصیت اصلی قصه یک زن است چونکه زمان آن رسیده که در رابطه با چیزی که نمی شناسد بنویسد.
این فیلمساز استعاره ای را که در «استاد باغبان» به کار گرفته گسترش بذر نفرت یا عشق دانست و گفت این احساسات می توانند سریع ریشه بدوانند و در عین حال می توانند تولدی باردیگر داشته باشند و به یک احیای معنوی بدل و به رستگاری منجر شوند.
«استاد باغبان» هنوز اکران نشده و تاریخ اکران آن هم اعلام نشده است.

1401/07/14
10:37:30
itemprop="bestRating">5
247
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد