وبلاگ آفتاب

طراحی نرم افزاری برای ارزیابی عملکرد وب سایت ها

طراحی نرم افزاری برای ارزیابی عملکرد وب سایت ها

وبلاگ آفتاب: یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی نرم افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی بمنظور ارزیابی عملکرد وب سایت ها، اپلیکیشن ها و پلت فرم های IT شد که با انجام بیش از 170 فاکتور تست و ارزیابی شد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، مهدی فقیهی، رییس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان در مورد این نرم افزار که مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین طراحی شده است، اظهار داشت: شرکت ما که در زمینه مانیتورینگ و ارزیابی عملکرد وب سایت ها فعالیت می کند، این نرم افزار را طراحی نموده تا به پیشگیری از قطعی و کندی وب سایت ها که ناشی از مشکلات زیرساخت، شبکه و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری است، کمک نماید و ارزیابی عملکرد وب سایت ها، اپلیکیشن ها و پلت فرم های IT را انجام دهد.
وی افزود: صاحبان وب سایت ها با بکار بردن این نرم افزار، می توانند ریشه مشکلات وب سایت خودرا بررسی نمایند، پس پیشنهاد می نماییم از این نرم افزار برای بهینه سازی زیرساخت وب سایت، شبکه، نرم افزار و اپلیکیشن استفاده کنند، چونکه استفاده از این نرم افزار صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال دارد و به استمرار کسب و کارها نیز کمک می نماید.
رئیس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: این نرم افزار، وب سایت ها و اپلیکیشن ها را با بیش از ۱۷۰ سنجه، مورد تست و مانیتور قرار می دهد. یکی از خصوصیات این نرم افزار این است که نیاز به نصب سخت افزاری و نرم افزاری در زیرساخت صاحبان وب سایت ها ندارد، بلکه این کار بوسیله سرورهای داخل کشور باکیفیت بالا انجام شده و سایت های داخلی را ارزیابی می نماید.
فقیهی، صاحبان وب سایت ها، کسب و کارهای آنلاین، خدمات دهندگان، بانک ها، بورس، بیمه، تولیدکنندگان بازی های کامپیوتری و خبرگزاری ها را بازار هدف این نرم افزار عنوان نمود.

وی به صادرات این محصول نیز اشاره نمود و اضافه کرد: درحال آماده سازی وب سایتی با زیرساخت مجزا جهت صادرات محصولمان هستیم و البته مذاکراتی نیز در این حوزه با برخی کشورها برای صادرات داشته ایم.
وی در مورد میزان رقابت و برابری این نرم افزار با نمونه های مشابه خارجی اظهار داشت: ما نسبت به رقبای خارجی از قابلیت خوبی برخورداریم، به صورتی که تعداد شاخصهای تست شده به لحاظ عملکرد زیاد است؛ ضمن این که ما از هوش مصنوعی برخورداریم که این هوش مصنوعی یک وضعیت رقابتی برای ما در قیاس با رقبای خارجی بوجود آورده است. همین طور تست دسترسی جهت بررسی میزان دسترسی افراد ناشنوا و کم بینا از دیگر مزیت های این نرم افزار است.
فقیهی در مورد چشم انداز این شرکت برای محصول تولیدی نیز تصریح کرد: چشم انداز ما این است که بتوانیم به سراغ کسب و کارهای کوچک تر برویم و به سمت B۲B و B۲C حرکت نماییم. همین طور خدمات شرکت را برای همه صاحبان وب سایت ها دسترس پذیر نماییم که در این راه در کنار ارائه خدمات تخصصی تجاری برخی خدمات را بصورت رایگان یا با تخفیف قابل توجه برای کسب و کارهای کوچک درنظر گرفته ایم.
رئیس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان اضافه کرد: از دیگر قابلیت های این پلت فرم تست استرس سایت است که وضعیت تاب آوری وب سایت با مراجعه تعداد بازدیدکنندگان زیاد تا چندین میلیون بازدید کننده همزمان را نشان داده است. تست کاربر واقعی نیز از افزونه های جدید این نرم افزار هست که بزودی رونمایی می شود.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، فقیهی درباره خدمات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی نیز اظهار داشت: ما از خدمات توسعه بازار صندوق نوآوری بمنظور شرکت در نمایشگاه های خارجی استفاده کردیم.
منبع:

1400/12/20
13:21:57
itemprop="bestRating">5
608
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد