وبلاگ آفتاب

تحول در دانشکده معارف منجر به تحول در همه رشته ها می شود

تحول در دانشکده معارف منجر به تحول در همه رشته ها می شود

به گزارش وبلاگ آفتاب رئیس دانشگاه تهران اظهار داشت: هر تحول کوچکی که از نظر روش و محتوا در دانشکده معارف و اندیشه اسلامی این دانشگاه اتفاق می افتد، می تواند تحول عظیمی در همه رشته ها و دانشکده ها ایجاد نماید. ازاین رو قائل به ارتقای جایگاه دانشکده معارف از همه جهات هستیم.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر سید محمد مقیمی در آئین افتتاح ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران اظهار داشت: در آغاز دوره ی جدید مدیریتی دانشگاه تهران، در جلسه ای که با استادان دانشکده معارف و اندیشه اسلامی برگزار برگزار شد، گلایه هایی در خصوص مشکلات فضای فیزیکی و محل استقرار این دانشکده عنوان شد. بعد از بررسی امکانات موجود، ساختمان جدیدی برای دانشکده در نظر گرفته شد.
وی با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات دانشگاه تهران، اضافه کرد: در سیستم مدیریت دانشگاه باید تلاش نماییم که با همفکری یکدیگر، وظایف شرعی و اداری خویش را در برابر اسلام به انجام رسانیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، رئیس دانشگاه تهران افزود: عرضه خدمات به همه دانشکده ها، از خصوصیت های دانشکده معارف و اندیشه اسلامی است. ازاین رو هر تحول کوچکی که از نظر روش و محتوا در این دانشکده اتفاق می افتد، می تواند تحول عظیمی در همه رشته ها و دانشکده ها بوجود آورد. ازاین رو قائل به ارتقای جایگاه دانشکده معارف از همه جهات هستیم.
دکتر سید حسن قاضوی، رئیس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی هم با اشاره به حرکت جهادی رئیس دانشگاه تهران در اختصاص ساختمان جدید به دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، بیان کرد: به رغم زمان کوتاه - کمتر از سه ماه - از عرضه درخواست ارتقای فضای فیزیکی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، با وجود محدویت های مالی، اما ساختمان جدید دانشکده آماده شد.
منبع:

1400/12/10
22:24:39
itemprop="bestRating">5
543
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , سیستم , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد