وبلاگ آفتاب

تمدید مهلت ثبت طرح در طرح های نوآورانه فناوری نانو

تمدید مهلت ثبت طرح در طرح های نوآورانه فناوری نانو

وبلاگ آفتاب: ثبت طرح در برنامه نانومچ (Nanomatch) تا 12 اسفندماه تمدید گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، ثبت نام دومین مرحله از فراخوان های دوره دهم نانومچ، از یکم تا ۳۰ بهمن ماه انجام شد که باتوجه به درخواست متقاضیان و فناوران، تا ۱۲ اسفندماه تمدید گردید. طرح هایی که در برنامه ثبت می شوند، در گام نخست از چهار جنبه «فنی»، «نو بودن»، «نانومقیاس» و «قابلیت تجاری» مورد ارزیابی قرار می گیرند و در صورت تأیید، وارد مرحله مصاحبه شده و از منظر معیار «تعامل و انگیزه» نیز مورد بررسی قرار می گیرند.
بر این اساس فناورانی که به یک نمونه اولیه نانویی دست یافته و طرح آنها دارای پتانسیل تجاری است، می توانند تا این تاریخ برای ثبت طرح خود در برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو اقدام نمایند.
به نقل از ستاد نانو، برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو (نانومچ)، برنامه ای دائمی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که تسهیل پروسه تجاری سازی و پشتیبانی از فناوران، پژوهشگران و شرکت های نوپای فعال در زمینه نانوفناوری را دنبال می کند. در این برنامه، تیم های مستعدی که انگیزه لازم برای تجاری سازی فناوری خود داشته باشند، می توانند از مجموعه خدمات چون تسهیلات، آموزش های کسب وکاری و مشاوره های مورد نیاز در زمینه های مختلف بهره مند شوند.
شتابدهنده نانویی نانومچ، در راه توسعه ایده تا تجاری سازی، ثبت اختراع، رصد فناوری، رصد بازار، جذب سرمایه و …، همراه فناوران بوده و به آنها کمک می نماید تا با توسعه نمونه خود، آماده ورود به صنعت و بازار شوند.
منبع:

1400/12/08
11:23:32
itemprop="bestRating">5
575
تگهای خبر: آموزش , پژوهش , پژوهشگر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد