وبلاگ آفتاب

دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد ابلاغ گردید

وبلاگ آفتاب: دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر جواد علمائی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای استان ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کردند.
دستورالعمل آزمون زبان دانشجویان دوره دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با ردیف ۸ راه کنش «اصلاح نظام جذب، حمایت و ارزیابی تحصیلی دانشجویان بر اساس رویکرد یادگیری عمیق مبتنی بر داده های پیمایشی» در ارتباط با بسته کاری ارتقاء کیفیت و کارآمدی دوره های تحصیلی سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تسهیل در روند تحصیل دانشجویان دوره دکتری تخصصی ابلاغ می شود.
برپایه بندهای این دستورالعمل دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ و ماقبل که موفق به عرضه نمره حدنصاب زبان مورد تأیید دانشگاه نشده اند، می توانند در آزمون جامع شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون جامع نسبت به دریافت رساله از زمان صدور این دستورالعمل اقدام نمایند. بدیهی است دفاع از رساله منوط به عرضه نمره قبولی زبان برابر ضوابط دانشگاه خواهد بود.
دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۰ هم باید در زمان آغاز به تحصیل، گواهی زبان مورد تأیید دانشگاه با کسب نمره حد نصاب لازم قبولی را ارائه نماید. بدیهی است شرکت این دانشجویان در آزمون جامع منوط به عرضه گواهی زبان مورد تأیید دانشگاه خواهد بود.
منبع:

1400/11/24
20:35:25
itemprop="bestRating">5
716
تگهای خبر: دانشگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد