وبلاگ آفتاب

اعلام نتایج مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه های تهران

اعلام نتایج مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه های تهران

وبلاگ آفتاب: در مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه تهران در مرحله دانشگاهی که امروز 15 آذر ماه 1400 در سالن اجتماعات معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران انجام شد تیم ˮحق باوران ˮ انتخاب گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، در این دوره از مسابقات ۷ تیم ۴ نفره با عناوین "شایستگان"، "بیان"، "سدید"، "سخنوران"، "ایران"، "لف و نشر "و "حق باوران" با یکدیگر مناظره و به رقابت پرداختند.
در دور نخست این مسابقات، دو تیم شایستگان با موضع موافق و بیان با موضع مخالف با گزاره «استفاده از محصولات فرهنگی خارجی هویت ملی را تضعیف می کند» با یکدیگر رقابت کردند که در این رقابت تیم بیان با موضع مخالف به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.
در دومین رقابت هم تیم سدید با موضع موافق و تیم سخنوران با موضع مخالف با موضوع «الگو قرار دادن سبک زندگی غربی سبب کاهش فرزندآوری در جامعه شده است» تیم سدید با موضع موافق به نیمه نهایی راه پیدا کرد.
در ادامه این رقابت ها تیم ایران با موضع موافق و تیم لف و نشر با موضع مخالف با گزاره «اقتصاد دولتی منشا اصلی فساد اداری مالی است» با یکدیگر رقابت کردند که تیم لف و نشر با موضع مخالف به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.
در مرحله نیمه نهایی تیم بیان با موضع مخالف و تیم سدید با موضع موافق با گزاره «برای مقابله با تحریم های غرب ایران باید سیاست نگاه به شرق را در پیش بگیرد» رقابت کردند که تیم بیان به مرحله نهایی راه پیدا کرد.
در رقابتی دیگر در همین مرحله تیم لف و نشر با موضع مخالف با تیم حق باوران با موضع موافق با موضوع «استقلال مالی زنان سبب افزایش طلاق می شود» رقابت کردند و از این رقابت تیم حق باوران به مرحله نهایی راه پیدا کرد.
در نهایت و در مرحله نهایی دو تیم بیان با موضع مخالف و حق باوران با موضع موافق با گزاره «برخورد قضایی سبب کاهش فساد اقتصادی شده است» با یکدیگر رقابت کردند و برنده نهایی تیم" حق باوران" با موضع موافق شد.
اسامی اعضای تیم برنده دهمین مسابقه مناظره دانشجویی در مرحله دانشگاهی(دانشجویان دانشگاه های تهران) با کسب ۸۶ امتیاز به شرح زیر است:
- سید محمد پارسا صدیقی
- محمد جواد محقق
- سید نصیر قاضوی
- سید حسین ثمره
منبع:

1400/09/15
22:36:40
itemprop="bestRating">5
806
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد