وبلاگ آفتاب

امتحانات آخر ترم دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد

امتحانات آخر ترم دانشجویان علوم پزشکی حضوری شد

به گزارش وبلاگ آفتاب معاونت آموزشی وزارت بهداشت با ارسال نامه ای به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی بر حضوری شدن تمامی امتحانات آخر ترم دانشجویان علوم پزشکی تاکید نمود.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت طی ابلاغیه ای به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی اعلام کرد؛ بر مبنای نامه های هفتم مهر ماه ۱۴۰۰ در مورد ابلاغیه تقویم تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی در نیم سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به منظور برگزاری امتحانات آخر نیم سال صرفاً به صورت حضوری و ضرورت بهره برداری لازم از امتحانات خوابگاهی برای رعایت پروتکلهای بهداشتی، جهت انجام این امر به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی اجازه داده می شود با تصویب شورای آموزش دانشگاه یا دانشکده در صورت ضرورت برنامه ریزی لازم جهت افزایش بازه زمانی امتحانات آخر نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ را تا حداکثر افزایش دو هفته به انجام رسانند.
بدیهی است این افزایش بازه زمانی می تواند از پیش از تاریخ اعلام شده در تقویم نیم سال شروع شود. ازاین رو روسای دانشگاه ها نتیجه اقدامات در این رابطه را به معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام کنند.
شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی هم اعلام کرد؛ جلسه ای بسیار مهم در سطح وزارت بهداشت با روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شده است و در این نشست دکتر باقری فرد معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرده است که باید تمامی امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به شکل حضوری برگزار گردد.
منبع:

1400/08/29
20:18:09
itemprop="bestRating">5
927
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد