وبلاگ آفتاب
معاون آموزش و كارآفرینی جهاددانشگاهی واحد اصفهان خبر داد:

پذیرش 742 نفر در فراخوان جذب همکاری داوری و میانجی گری در استان اصفهان

پذیرش 742 نفر در فراخوان جذب همکاری داوری و میانجی گری در استان اصفهان

به گزارش وبلاگ آفتاب اصفهان معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با اشاره به انتشار فراخوان جذب همکار داوری و میانجی گری مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اظهار داشت: 742 نفر بوسیله آزمون و غیرآزمون در استان اصفهان پذیرش می شوند.افسون نیاز بخش با بیان این خبر به ایسنا، اظهار داشت: جذب همکاری به دو صورت آزمونی و غیرآزمونی انجام می شود و علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند تا ۲۸ آبان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: ثبت نام و شرکت در این فراخوان محدودیت سنی ندارد و دارندگان حداقل مدرک سطح دوی حوزه و حداقل مدرک کارشناسی در رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم تربیتی، روانشناسی(تمام گرایش ها)، مشاوره و راهنمایی، مددکاری اجتماعی، مطالعات خانواده و جامعه شناسی می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند. شرایط و نحوه جذب همکاری بدون شرکت در آزمون نیز بوسیله مؤسسات موجود، در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده است.

معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد اصفهان در توضیح تعداد پذیرفته شدگان استان اصفهان، اشاره کرد: از استان اصفهان در مجموع، ظرفیت پذیرش ۷۴۲ نفر بوسیله آزمون، غیرآزمون و مؤسسات وجود دارد که داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزییات مربوط به ظرفیت پذیرش در هر شهر و در سه زمینه داوری عمومی، داوری تخصصی خانواده و میانجی گری، دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنند.

آزمون جذب همکاری داوری و میانجی گری، در روز جمعه، ۲۶ آذرماه سال جاری انجام می شود. متقاضیان واجد شرایط برای دریافت پروانه داوری در دو بخش داوری عمومی و داوری تخصصی خانواده و پروانه میانجی گری دعوت به همکاری می شوند و داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی، مواد آزمون و مراحل ثبت نام می توانند به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir مراجعه کنند.

منبع:

1400/08/24
15:17:41
5.0 / 5
168
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد