وبلاگ آفتاب

شروع برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی در ۱۰ دانشگاه کشور

شروع برگزاری بیست و ششمین المپیاد علمی در ۱۰ دانشگاه کشور

وبلاگ آفتاب: برگزاری مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1400 از بامداد امروز 19 شهریور در 10 دانشگاه کشور شروع شد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در بامداد و پس از ظهر امروز جمعه نوزدهم شهریور سال ۱۴۰۰ در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ۱۰گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز برگزار می گردد.
شرکت کنندگان در هر یک از رشته های "شـیمی"، "زیست شناسی"، "مهندسی شـیمی"، "مهندسی صنایع"، "مهندسی مواد و متالورژی"، "مهندسی کشاورزی (زراعت و اصلاح نباتات)"، "مهندسی برق"، "مهندسی مکانیک" در صورت علاقه مندی می توانستند بجای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته "سلول های بنیادی و مهندسی بافت" شرکت نمایند.
هر یک از راه یافتگان به مرحله نهایی فرصت داشتند برای انتخاب شهر محل آزمون، یا رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول های بنیادی و مهندسی بافت بجای رشته اصلی خودرا داشتند) اقدام نمایند.
مهلت توزیع کارت داوطلبان مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور جهت شرکت در آزمون روز گذشته به پایان رسید.
آزمون ها بصورت تشریحی فقط در امروز جمعه ۱۹ شهریور تا ۱۸ بعدازظهر برگزار می گردد.
باتوجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی عنوان شده است و بمنظور پیش گیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.
همراه داشتتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از شروع ورود به حوزه تا اختتام برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی است.
باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه های مجری ابلاغ گردیده است.
منبع:

1400/06/19
13:31:01
itemprop="bestRating">5
660
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , درمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد