وبلاگ آفتاب

تحصیل دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی چقدر آب می خورد؟

تحصیل دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی چقدر آب می خورد؟

وبلاگ آفتاب: دستورالعمل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مقطع دکتری دوره های روزانه، نوبت دوم شبانه و پردیس دانشگاهی ابلاغ گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، بر مبنای دستورالعمل ثبت نام ورودی های دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ثبت نام همه پذیرفته شدگان در دو مرحله الکترونیکی و ارسال مدارک صورت می گیرد.
بر این اساس ثبت نام الکترونیکی دانشجویان تا روز سه شنبه ۹ شهریور انجام شده و کلیه پذیرفته شدگان موظف بودند با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی https: //ems.atu.ac.ir/ نسبت به ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام نمایند.
پذیرفته شدگانی که حین ثبت نام کنکور دکتری، دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده اند، باید فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر را تکمیل و اسکن کنند.
پذیرفته شدگان سهمیه مربی با استفاده از سهمیه ۱۰ درصد مازاد بر ظرفیت آزاد در صورت نیاز دانشگاه محل خدمت به تخصص ایشان با رعایت آئین نامه های داخلی و امکان انجام تعهدات پس از فارغ التحصیلی، موظف به تأمین شهریه حداکثر به مدت چهار و نیم سال از جانب دانشگاه محل خدمت، حسب مصوبه هیات امنای دانشگاه محل تحصیل هستند. در غیر این صورت تأمین شهریه تحصیلی بر عهده خود مربی است.
پـذیرفته شدگان دوره نوبت دوم و پردیس دانشگاهی باید مــبلغ شهریه را علی الحساب به صورت آنلاین در زمان ثبت نام الکترونیکی از راه درگاه های اینترنتی پرداخت کنند.
بر این اساس دانشجویان رشته های علوم انسانی برای نوبت دوم باید حدودا ۸ میلیون تومان و سایر گروه ها هم ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان شهریه بپردازند، برای ثبت نام در رشته های علوم انسانی پردیس دانشگاه علامه طباطبایی هم باید ۱۱ میلیون و ۵۰۰ و برای سایر گروه ها هم ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پرداخت گردد.
هزینه صدور کارت دانشجویی ۲۰ هزار تومان است که در زمان ثبت نام الکترونیکی از راه درگاه های اینترنتی قابل پرداخت می باشد. مراحل پرداخت هزینه صدور کارت دانشجویی مطابق دستورالعمل پرداخت شهریه است و کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت آن هستند.
کلیه پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ضروریست بعد از ثبت نام الکترونیکی و انجام مرحله اول، مدارک زیر را تا ۱۶ شهریور به دانشگاه ارسال نمایند.
مدارک لازم شامل اصل معرفی نامه از معاونت آموزشی دانشگاه محل خدمت در خصوص موافقت با ادامه تحصیل، بعلاوه حکم کارگزینی سال ۱۴۰۰ برای پذیرفته شدگان سهمیه مربی) استفاده از این سهمیه مخصوص مربیان رسمی دانشگاه های کشور است، البته مربیان پیمانی مجاز به استفاده از این سهمیه نیستند.
ثبت نام بعد از طی دو مرحله (الکترونیکی و ارسال مدارک) قطعیت می یابد و در صورتیکه هر یک از مراحل طبق زمانبندی اعلام شده طی نشود، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و کلاس های دانشجویان جدیدالورود پذیرفته شده نیمسال اول از روز شنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.
منبع:

1400/06/11
10:31:34
itemprop="bestRating">5
1006
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد