وبلاگ آفتاب

رقابت ۳۰۸ دانشجو در مرحله دوم رقابت های نانو در روز جمعه

رقابت ۳۰۸ دانشجو در مرحله دوم رقابت های نانو در روز جمعه

به گزارش وبلاگ آفتاب دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، ۱۲ شهریور ماه در ۲۱ حوزه امتحانی در سرتاسر کشور برگزار می گردد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، مسابقه ملی فناوری نانو بزرگترین رویداد دانشگاهی در زمینه فناوری نانو است که هر ساله توسط بنیاد آموزش فناوری نانو برگزار می گردد و طی آن دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف به رقابت می پردازند.
این مسابقه به صورت آزمون چهار گزینه ای در ۵ سرفصل "مفاهیم پایه و نانوساختارها"، "سنتز و روش های ساخت"، "روش ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز"، "کاربردهای فناوری نانو" و "تجاری سازی و محصولات نانو ساخت ایران"، طراحی شده است. به برترین های این مسابقه ملی جوایز مختلفی نظیر امتیاز بنیاد ملی نخبگان، جوایز نقدی و اعتبار شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی اختصاص خواهد یافت و همینطور این افراد، شرایط ورود به برنامه نانواستارت آپ و شبکه مدرسان نانو را پیدا خواهند کرد.
با عنایت به شیوع کرونا، دهمین مسابقه ملی فناوری نانو به صورت دو مرحله ای برنامه ریزی شد. مرحله اول به صورت آزمون آنلاین در ایام ۹، ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه برگزار شد و از بین ۴۶۵۶ ثبت نامی آزمون، ۳۰۸ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند.
جهت حفظ سلامتی شرکت کنندگان در شرایط موجود کشور و بر مبنای محل استقرار داوطلبان، ۲۱ حوزه امتحانی در سرتاسر کشور جهت برگزاری آزمون مرحله دوم به صورت حضوری انتخاب گردید.
زمان برگزاری مرحله دوم دهمین مسابقه ملی فناوری نانو، روز جمعه ۱۲ شهریور ماه جاری به صورت حضوری و با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی در حوزه های امتحانی مشخص شده برگزار می شود.1400/06/09
21:33:14
itemprop="bestRating">5
990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد