وبلاگ آفتاب
فرزندآوری سلبریتی های آمریكایی؛

حركت سلبریتی ها برخلاف روندهای جمعیتی

حركت سلبریتی ها برخلاف روندهای جمعیتی

به گزارش وبلاگ آفتاب آمارها نشان از زوال جمعیتی آمریکا دارند اما خیلی از خانواده های معمولی و سلبریتی های این کشور برخلاف این جریان در حرکت هستند.خبرگزاری مهر - گروه هنر: برپایه آمار اعلامی مؤسسه «استاتیستا» تا انتهای سال ۲۰۱۹ متوسط تعداد بچه در خانواده های آمریکایی ۱.۹۳ بود اما خانواده های زیادی در سراسر کشور وجود دارند که خویش را محدود به متوسط کشوری نکرده اند. تعداد زیادی سلبریتی هم در بین آنها هست.
این ۱۵ سلبریتی که در این مطلب فهرست کرده ایم، همگی حداقل پنج بچه در خانواده خود دارند. بعضی از آنها تمام پنج بچه را از همسرشان دارند و برخی دیگر با قبول فرزندخواندگی، یک خانواده مرکب از رنگ ها و نژادهای مختلف تشکیل داده اند. در ادامه، نام این ۱۵ سلبریتی و برخی جزئیات خانوادگی آنها ذکر شده است.
کریس جنر مادرسالار یکی از معروف ترین خانواده های آمریکاست؛ با شش فرزند و ۱۰ نوه!
کریس جنر ۶ فرزند دارد که حاصل ۲ ازدواج او هستند: کورتنی، کیم، کلویی و راب از نخستین ازدواجش با رابرت کارداشیان و سپس دو دختر با نامهای کندال و کایلی از ازدواجش با کیتلین جنر.
او سال ۲۰۱۹ در مصاحبه با یکی از نشریات آمریکا اظهار داشته بود: از زمانی که یک دختربچه بودم همیشه می خواستم یک خانواده بزرگ و پرجمعیت داشته باشم. وقتی دبیرستانی بودم عادت داشتم بنشینم و با خودم در مورد تعداد بچه هایی که می خواهم، فکر کنم. همیشه با خودم می گفتم شش فرزند و روی عدد شش تاکید داشتم. حالا، وقتی به خانواده ام نگاه می کنم و زمانی که شبهای کریسمس دور درخت می نشینیم و شکلات داغ می نوشیم، از داشتن این خانواده بزرگ و خوشحال بسیار هیجان زده می شوم.
جیمز فن در بیک و همسرش کیمبرلی پنج فرزند دارند
جیمز بیک که بعد از اکران درام «نهر داوسون» شهرت زیادی به دست آورد، از همسرش کیمبرلی پنج فرزند دارد: اولیویا ۱۰ ساله، جاشوا ۹ ساله، آن ابل ۷ ساله، امیلیا ۵ ساله و گوندولین ۴ ساله.
جیمز در اکتبر ۲۰۱۹ اظهار داشته بود: ما عاشق وقت گذرانی با بچه هایمان هستیم. می دانم روزی خواهد رسید که من پنکیک درست می کنم اما دیگر کسی از شلوار من آویزان نیست یا دیگر کسی ۲۰ بار از من نمی پرسد که مقرر است برویم. صادقانه بگویم، از آن روز وحشت دارم.
برد پیت و آنجلینا جولی شش فرزند با هم دارند؛ در یک خانواده چند نژادی
خانواده آنها متشکل از فرزندان خودشان و کودکانی است که به فرزندخواندگی قبول کرده اند. جولی وقتی ۲ کودک را به فرزندخواندگی قبول کرد، تنها بود و همسر نداشت. یکی از آنها یعنی مدوکس هم اکنون ۱۹ ساله است و دیگری یعنی زاهارا ۱۶ سال دارد. البته وقتی جولی و پیت با هم ازدواج کردند، پیت پدرخواندگی آنها را هم پذیرفت. آنها بعد از ازدواج، یک کودک دیگر را هم با نام پکس به فرزندخواندگی قبول کردند که حالا ۱۷ ساله است. همان گونه که گفتیم، جولی و پیت سه فرزند بیولوژیک هم دارند: شیلو ۱۴ ساله و دوقلوهای ۱۲ ساله شان ناکس و ویوین.
جولی یک مرتبه در مورد بزرگ شدن بچه هایش اظهار داشته بود: وقتی بچه هایتان کوچک هستند بیشتر احساس مادر بودن می کند. نوجوان که می شوند، وقتی نگاهشان می کنید یاد دوران نوجوانی خودتان می افتد. می بینید که با دوستانشان این ور و آن ور می روند و از خودتان می پرسید چرا شما نمی توانید این کارها را بکنید. من هم اکنون در این دوران بامزه هستم و دارم باردیگر خودم را از نو کشف می کنم.
مدونا با ۶ بچه یک خانواده چندنژادی دارد
اولین بچه مدونا، دخترش لوردس، سال ۱۹۹۶ به دنیا آمد و حالا ۲۵ ساله است. لوردس حاصل ازدواج مدونا با شوهر سابقش کارلوس لئون بود.
فرزند بعدی او، پسرش روکو، سال ۲۰۰۰ به دنیا آمد یعنی وقتی مدونا با گای ریچی ازدواج کرده بود. روکو سال جاری بیست و یک ساله می شود. ریچی و مدونا وقتی با هم بودند سرپرستی یک کودک از مالاوی را به عهده گرفتند. اسمش دیوید باندا بود و حالا ۱۵ ساله است.
مدونا وقتی از گای ریچی جدا شد سرپرستی یک دختربچه به نام مرسی را قبول کرد و بعد از آن استلا و ایستر که دو قلو هستند را به فرزندخواندگی پذیرفت.
ادی مورفی ۱۰ بچه دارد! از ۲ ساله تا ۳۲ ساله
اولین بچه این کمدین افسانه ای حاصل ازدواجش با پائولت مک نیلی بود که سال ۱۹۸۹ به دنیا آمد. پسر دومش، کریستین، سال ۱۹۹۰ متولد شد. بعد از آن هشت بچه دیگر هم به دنیا آمدند: بریا ۳۰ ساله، مایلز ۲۸ ساله، شاین ۲۷ ساله، زولا ۲۱ ساله، بلا ۱۹ ساله، انجل ۱۳ ساله، ایزی ۴ ساله و آخری هم مکس که حالا ۲ ساله است.
توری اسپلینگ و دین مک درموت پنج بچه دارند و مک درموت یک بچه هم از ازدواج قبلی اش دارد
مک درموت یک پسر به نام جک دارد که سال ۱۹۹۸ به دنیا آمد و توری اسپلینگ نامادری اوست. توری و دین با هم پنج بچه دیگه هم دارند: لیام ۱۴ ساله، استلا ۱۲ ساله، هاتی ۹ ساله، فین ۸ ساله و بی و ۴ ساله.
در سال ۲۰۱۸ و همزمان با روز مادر، اسپلینگ یک پست اینستاگرامی منتشر نمود و همه فهمیدند باردیگر بچه دار شده است. وی در اینستاگرامش نوشت: بی و، ما فکر می کردیم دیگر بساط بچه داری را جمع کرده ایم. فکر می کردیم خانواده مان دیگر تکمیل است. اما تو همه ما را غافلگیر کردی و دقیقاً زمانی به زندگی ما پا گذاشتی که تک تکمان نیاز به یک امید جدید داشتیم. تو همان امید جدید هستی؛ آن نور خورشید زندگی که به خانوادة ما پا گذاشت و باآنکه کوچک بود، اما اثری بزرگ و پرمعنا داشت.
جاستین چمبر و همسرش کیشا، پنج بچه دارند؛ چهار دختر و یک پسر
ستاره فیلم «آناتومی خاکستری» و همسرش از سال ۱۹۹۳ که ازدواج کردند تا هم اکنون با یکدیگر بوده اند. آنها پنج فرزند دارند: ایزابلای ۲۶ ساله، دوقلوهایشان مایا و کایلا که حالا ۲۳ ساله اند، ای وای ۲۲ ساله و جکسون که ۱۸ سال سن دارد.
کوین کاستنر در سال ۲۰۱۰ برای هفتمین بار پدر شد
لیست خانواده پرجمعیت کوین کاستنر از این قرار است: جو ۳۳ ساله است، لیلی ۳۴، آنی ۳۷، فرزند چهارمش لیام سال ۱۹۹۶ به دنیا آمد و حالا ۲۵ ساله است، کایدن ۱۴ ساله، هایس ۱۲ ساله و گریس ۱۰ سال سن دارد.
گوردون رمزی و همسرش تانا پنج بچه دارند که کوچک ترینشان سال ۲۰۱۹ به دنیا آمد
زمانی که کوچک ترین عضو خانواده رمزی یعنی اسکار در سال ۲۰۱۹ متولد شد، چهار بچه دیگر یعنی مگان، جک، هالی و ماتیلدا به ترتیب ۲۲، ۲۰ و ۱۷ سال سن داشتند. جک و هالی دوقلو هستند.
الک بالدوین همین سال گذشته برای ششمین بار باردیگر پدر شد
همسر الک بالدوین یعنی هیلاریا سال پیش پنجمین فرزندش را به دنیا آورد. چهار فرزند بزرگ تر آنها کارمن ۷ ساله، رافائل ۵ ساله، لئوناردو ۴ ساله و رومئوی ۳ ساله هستند. بالدوین از ازدواج قبلی اش با کیم باسینگر یک دختر به نام ایرلند دارد که حالا ۲۵ ساله است.
خبر حاملگی هیلاریا سال ۲۰۱۹ انتشار یافت، زمانی که در مورد حادثة غم انگیز سقط جنینش صحبت کرد. هیلاریتا به یکی از رسانه ها اظهار داشت: اساسا روزهای خیلی بدی در زندگی وجود دارد، اما همزمان، هم اکنون که درحال تجربه کردن روزهایی به این سختی هستیم، حداقل خوشحالیم که کنار یکدیگریم و جمعمان جمع است. حالا که به خاطر کرونا همه تنها هستند، بچه هایم می توانند به اتاق بروند و حسابی با هم بازی کنند. من از این بابت بسیار خوشحالم. داستان زندگی تان هرچیز که باشد، یک عده طرفدار دارد و یک عده منتقد؛ نقاط مثبت دارد و نقاط منفی؛ ولی من به خاطر زندگی ام بسیار خوشحالم.
مایک جگر هشت بچه دارد، پنج نوه و یک نبیره!
کوچک ترین فرزند جگر یعنی دِورا تنها دو سال از نبیرة جگر بزرگ تر است! فهرست شلوغ پلوغ فرزندان جگر از بزرگ به کوچک از این قرار است: کاریس ۵۰ ساله، جید ۴۹ ساله، الیزابت ۳۷ ساله، جیمز ۳۵ ساله، بیانکا ۲۹ ساله، گابریل ۲۳ ساله، لوکاس ۲۱ ساله و بعد از یک وقفه طولانی، دِورا ۴ ساله.
ایلان ماسک همین اخیراً به هفتمین فرزند خوش آمد گفت
اولین فرزند ایلان ماسک با نام ناتان متأسفانه وقتی فقط دو ماه سن داشت به علت سندروم مرگ ناگهانی نوزاد دار فانی را وداع گفت. بعد از آن ایلان شش بار دیگر پدر شد. فرزندانش از این قرارند: گریفین، اگزویر، دمیان، سکسون، کای و آخرین فرزندش هم سال ۲۰۲۰ به دنیا آمد که حسابی سر اسمش جنجال شد. خودمان هم هنوز نمی دانیم چطور باید این اسم را بیان نمود: X Æ A-۱۲. البته ایلان ماسک یک مرتبه در سی ان ان توضیحاتی در مورد اسم پسرش داد، اما فقط مشخص کرد که مفهوم هرکدام از این حرف ها چیست و نگفت مجموعشان چطور تلفظ می شود. بگذریم ….
کلینت ایستوود هشت بار پدر شده
این اسطوره بازیگری هشت فرزند دارد: لاوری ۶۷ ساله، کیمبر ۵۶ ساله، کایل ۵۲ ساله، آلیسون ۴۸ ساله، اسکات ۳۵ ساله، کاترین ۳۲ ساله، فرانچسکا ۲۷ ساله و مورگان ۲۴ ساله.
میا فارو ۱۴ بچه دارد؛ هم بیولوژیک و هم فرزندخوانده
میا فارو چهار بار خودش مادر شده و بعد از آن سرپرستی ۱۰ بچه دیگر را به عهد گرفته است. چهار فرزند بیولوژیک فارو این ها هستند: متیو، ساشا، فلچر و رونان. این هم فهرست ۱۰ کودکی که به فرزندخواندگی پذیرفته است: سون-یی، لارک، سامر، پروین، موسی، تام، دایلان، فرانکی، تادئوس، عیسایا و کوئنسی. متأسفانه تا کنون سه کودکی که فارو به فرزندخواندگی قبول کرده بود به علل مختلف از دنیا رفته اند.
دیدی پدر ۶ بچه است
پسر بزرگ دیدی که جاستین نام دارد سال ۱۹۹۳ به دنیا آمد. او سپس فرزندخواندگی کوئنسی را قبول کرد که سال ۱۹۹۱ به دنیا آمده بود. فرزندان دیگرش هم از این قرارند: کریستین، دیلایلا، جسی و چنس.

1400/04/19
11:13:49
itemprop="bestRating">5
836
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد