وبلاگ آفتاب

طراحی سیستم عرضه راهكارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلكامی

طراحی سیستم عرضه راهكارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلكامی

به گزارش وبلاگ آفتاب یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به طراحی سیستم عرضه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی شد.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، وحید بابها، مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان در مورد فعالیتهای این شرکت اظهار داشت: تمرکز و تخصص ما در زمینه عرضه راهکارهای مبتنی بر سیستم های تلفنی IP به اپراتورهای تلکامی است. این راهکارها های تک هستند که با بومی سازی دانش و علم توانستیم به حوزه ارزبری کمک و با عنایت به نیاز اپراتورهای ایرانی از راهکارها محافظت نماییم و به آنها پشتیبانی دهیم.

وی اظهارکرد: توسعه محصولات مخابراتی و تلکامی ما هیچگاه انتها ندارد و به کار خود ادامه می دهیم.

بابها اضافه کرد: شرکتهای مخابراتی و کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از راهکارهای مخابراتی و تلکامی ما استفاده کنند، به صورتی که بستر ارتباطی سامانه ها همچون ۱۱۸ و... را با مشتریان فراهم آوردیم تا اپراتورها هم در خارج از سازمان پاسخگوی تماس با کسب و کارها و مشتریان باشند.

مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان در مورد ارتباط با مشتری از راه اپراتورها اظهار داشت: ارتباط با مشتری، المانی است که می تواند کسب و کار ما را متحول کند. بر اساس گزارش ها، حدود ۸۰ درصد کسب و کارها از کیفیت پاسخگویی اپراتورها با مشتریان خود اطلاعی ندارند.

وی درباره نرم افزار «ویپ» که درحال جایگزینی سانترال بر روی سیستم های مخابراتی است هم اظهار داشت: همه افراد از کسب و کارهای خانگی گرفته تا سازمان های بزرگ، می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. خصوصیت این محصول این است که نسبت به سیستم های قدیمی که سانترال گفته می شود، برای یکسری پیاده سازی سناریوها دستمان باز است. برای مثال وقتی با مطب پزشکان تماس گرفته می شود و به علل مختلف موفق به برقراری ارتباط نمی شویم، این نرم افزار با منوی صوتی، پیغام ما را به گوش طرف مقابل می رساند.

بابها در مورد تولید محصولات این شرکت اظهار داشت: محصولات ما به صورت نرم افزار است که بر مبنای استانداردها و فناوری روز توسعه می دهیم که این مساله سبب شده تا برای رقابت حرفی برای گفتن داشته باشیم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، مدیر فروش و بازرگانی این شرکت دانش بنیان به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت متبوعش اشاره نمود و اظهار داشت: به واسطه حمایت صندوق نوآوری، علاوه بر تأمین مالی، توانستیم راهکارهای شرکت را در کنیا و نیجریه توسعه دهیم و حتی صندوق بستری فراهم آورد تا در نمایشگاهی که سال قبل در افغانستان برپا شد، حضور پیدا نماییم.

منبع:

1400/04/09
09:30:01
itemprop="bestRating">5
1048
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد