وبلاگ آفتاب
با صدور بیانیه ای؛

صداوسیما اقدام آمریكا ضد دامنه های اینترنتی خویش را محكوم نمود

صداوسیما اقدام آمریكا ضد دامنه های اینترنتی خویش را محكوم نمود

به گزارش وبلاگ آفتاب سازمان صدا و سیما با صدور اطلاعیه ای اقدام آمریکا در توقیف دامنه های اینترنتی وابسته به خود و رسانه های محور مقاومت را محکوم نمود.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سازمان صدا و سیما با صدور اطلاعیه ای اقدام آمریکا در توقیف دامنه های اینترنتی وابسته به خود و رسانه های محور مقاومت را نقض فاحش آزادی بیان و حمله به رسانه های آزاد و مستقل دانست و محکوم نمود.
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
رسانه ملی اقدام آمریکا در توقیف دامنه های اینترنتی رسانه های رسمی جمهوری اسلامی ایران و برخی دیگر از رسانه های محور مقاومت را مصداق بارز نقض فاحش آزادی بیان و حمله به رسانه های آزاد و مستقل می داند و به شدت محکوم می نماید.
اقدام وزارت دادگستری آمریکا در توقیف دامنه وبسایت شبکه های پرس تی وی، العالم، الکوثر و المسیره که با توسل به بهانه های واهی، غیرمنطقی و کذب صورت گرفته، مبین منش استکباری واشنگتن و نقض فاحش و بی اعتنایی عامدانه به قواعد بین الملل و نظام بین المللی است.
طی ۲ سال گذشته فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و یوتیوب هم به بهانه های واهی و در رفتارهایی مغایر با پروتکل ها و مقررات بین المللی در حوزه آزادی بیان حساب های شبکه های بین المللی مقاومت را مسدود و محدودیت های بسیار شدیدی بر شبکه های مقاومت در فضای مجازی تحمیل کرده اند.
سازمان صدا و سیما با بسیج همه امکانات فنی و حقوقی خود در مقابل این حرکت مذبوحانه ایالات متحده آمریکا، با عرضه نشانی های جدید در دامنه ir. ضمن کوشش برای پیشگیری از قطع دسترسی مخاطبان به دامنه هایی که واشنگتن به روشی زورگویانه توقیف کرده است، برای پیشگیری از مانع تراشی آمریکا در مقابل دسترسی آزاد به اطلاعات، از مجاری قانونی و مراجع ذی صلاح ملی و بین المللی احقاق حقوق رسانه ملی را که نماینده ملت بزرگ ایران است، پیگیری خواهد نمود.»


منبع:

1400/04/02
22:32:17
itemprop="bestRating">5
924
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد