وبلاگ آفتاب
مذاكره مجدد با زینب تقوایی؛

تهیه كننده سریال تبریزی تغییر می كند، حواشی دنباله دار الف ویژه

تهیه كننده سریال تبریزی تغییر می كند، حواشی دنباله دار الف ویژه

به گزارش وبلاگ آفتاب سریال الف ویژه به كارگردانی كمال تبریزی بازهم با یك حاشیه روبرو شده است؛ محمد مسعود از تهیه كنندگی كناره گیری كرده و مسؤلان سیما در حال مذاكره با زینب تقوایی برای ادامه كار هستند.به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از مهر، سریال «الف ویژه» كه از آغاز كلید خوردن، درگیر حواشی بسیاری در روند تولید بود، بعد از مدت ها توقف تولید، هنوز به مرحله تصویربرداری مجدد نرسیده است و شواهد نشان از دنباله دار بودن حاشیه های آن دارد.
این سریال كه در ابتدا قرار بود به تهیه كنندگی زینب تقوایی و محمدرضا هنرمند ساخته شود، به علت مشغله هنرمند برای ساخت یك فیلم سینمایی، كارگردانی اش به كمال تبریزی واگذار شد و همزمان محمد مسعود به جای تقوایی تهیه كنندگی آنرا برعهده گرفت.
بخش هایی از سریال با حضور تبریزی در مقام كارگردان و مسعود در مقام تهیه كننده، تصویربرداری شد و بنا بر آنچه كه از سوی مدیران سیما اعلام شد، به علت «نداشتن كیفیت لازم» ادامه كار متوقف و تغییرانی در روند تولید و حتی تركیب عوامل اعمال شد.
نكته قابل تأمل هم اینكه حامد افضلی نویسنده سریال با عنایت به حضور كمال تبریزی در مقام كارگردان، فیلمنامه را هم بازنویسی كرده بود اما حاصل این بازنویسی و كارگردانی تبریزی گویی آن چیزی نبود كه مدیران سیما انتظارش را داشتند. همین حواشی سبب شد پروژه به حالت نیمه تعطیل درآید.
حالا خبر رسیده محمد مسعود، بنا دارد سریال دیگری با نام «صد سال تنهایی» را تهیه نماید كه روایتی از چند نسل دارد و داستان آن از قبل از انقلاب شروع می شود. تهیه كنندگی چنین پروژه ای حتما احتیاج به انرژی تمام وقت مسعود در مقام تهیه كننده دارد و طبیعتاً او دیگر نمی توانست بعنوان تهیه كننده، «الف ویژه» را به سرانجام برساند.
در پی این جدایی، سیمافیلم هم مدتی است برای تهیه كنندگی سریال «الف ویژه» باردیگر در حال مذاكره با زینب تقوایی است و جلساتی هم در این راستا برگزار شده است.
باید دید آیا با بازگشت زینب تقوایی، كمال تبریزی می تواند «الف ویژه» را مطابق استانداردهای مدنظر مدیران سیما به پایان برساند؟

1398/06/15
12:19:05
itemprop="bestRating">5
4361
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد