وبلاگ آفتاب
سامان صفاری با مهر مطرح كرد؛

كسانی كه نقش می خرند ماندگار نیستند

كسانی كه نقش می خرند ماندگار نیستند

سامان صفاری درباره بازیگران تازه کاری که با خرید نقش وارد فضای بازیگری می شوند بیان کرد که اینها ماندگار نیستند و کسانی به نتیجه می رسند که سختی کشیده اند یا از فضای تئاتر و آموزش آمده اند.سامان صفاری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضور در سریال «روزهای آبی» که این شب ها از شبکه پنج پخش می شود، بیان کرد: رفتن از فضای پایتخت به منطقه بکر و عناوینی که به روستاییان مربوط می شود برای من قابل احترام بود و همین تفاوت ها نسبت به سریال های قبلی ام موجب شد حضور در آنرا بپذیرم.
وی درباره این که این سریال از زمان پخش تا حالا کمتر دیده شده است، افزود: باید بپذیریم که شبکه پنج مخاطب زیادی ندارد ولی همین که ۱۰ قسمت از یک سریال حدود یک میلیون دیده شده، یک رکورد است و اگر این سریال از شبکه های اصلی پخش می شد خیلی بیشتر دیده می شد و مورد توجه قرار می گرفت.
بازیگر «خانه امن» افزود: هنوز خیلی ها خبر ندارند این سریال درحال پخش است یکی از کارگردانان تماس گرفت و گفت کار شما خیلی شریف اما مظلوم است و فکر می کنم زمانی که سریال در آی فیلم پخش شود بسیاری درباره آن حرف خواهند زد چون معمولاً به این طریق از پخش سریال ها مطلع می شوند. با این وجود خوشحالم که در این سریال بودم، شبکه پنج هم از کار راضی است و ما موجب شدیم بینندگان، شبکه پنج را هم ببینند.

وی درباره فضای این کار توضیح داد: فضای کار تمی سیاسی و طنز دارد و همین موجب می شود که بیننده خودرا داشته باشد. برای خود من فیلمنامه و کارگردان در انتخاب یک کار خیلی اهمیت دارد مثلاً هم در سینما حضور دارم هم تلویزیون و بتازگی فیلم «شهربانو» در جشنواره فجر اکران شد که در آن هم حضور داشتم.
صفاری درباره حضور در سریال های شبکه خانگی نیز بیان کرد: سریال های خانگی از لحاظ گریم و لباس به سینما نزدیک است و پیشرفت می کند و فکر می کنم در آینده مخاطب هم دست به انتخاب می زند و بیننده هر کاری را نمی بیند. بتازگی چند سریال نمایش خانگی هم به من پیشنهاد شد که پول خوبی هم داشت اما نقش های پیشنهادی را دوست نداشتم. از طرفی برخی به من می گویند خیلی پرکارم ولی فکر می کنم روند خوب و درستی را جلو می روم.
این بازیگر در آخر درباره نقش فروشی هایی که توسط برخی بازیگران تازه کار در تلویزیون و شبکه خانگی بوجود آمده است، بیان کرد: کسی که پول می دهد و وارد این فضا می شود به نظرم ماندگار نیست. افرادی الان نتیجه می گیرند که سختی کشیده اند، بچه های تئاتر بوده اند یا هنرجوی کلاس های بازیگری و دانشگاه هستند و من یکی دو نفرشان را در سریال «می خواهم زنده بمانم» می بینم که الان در دهه چهارم زندگیشان به چنین جایگاهی رسیده اند و دارند نتیجه می گیرند.

1400/03/07
15:30:35
itemprop="bestRating">5
958
تگهای خبر: آموزش , بازی , دانشگاه , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد