وبلاگ آفتاب

جزئیات مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

جزئیات مصاحبه دوره بدون آزمون دكتری دانشگاه آزاد

به گزارش وبلاگ آفتاب جزئیات چگونگی ثبت نام به منظور مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی از جانب مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلان این دانشگاه اعلام گردید.


به گزارش وبلاگ آفتاب به نقل از ایسنا، نتایج اولیه درخواست داوطلبانی که در دوره بدون آزمون دکتری تخصصی (استعدادهای درخشان) دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کرده اند از راه سایت www.azmoon.org اعلام گردید.
بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه از امروز چهارشنبه 5 خرداد ماه شروع می شود و تا روز دوشنبه 10 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
کلیه داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در این مصاحبه لازم است با رفتن به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
با بیان قبلی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه علمی داوطلبان بدون آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۰ به صورت "مجازی" برگزار می شود و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی بعد از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.
داوطلبانی که حائز شرایط در مرحله مصاحبه بدون آزمون دکتری تخصصی شده اند لازم است با رفتن به سایت فوق نسبت به انتخاب رشته ( یا رشته های ) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.
همچنین، فرم در ارتباط با سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی داوطلبان از راه سامانه قابل دریافت بوده و متقاضیان ثبت نام لازم است فرم مذکور را از سامانه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است فرم مربوطه را به همراه سایر سوابق علمی پژوهشی خود در چارچوب یک فایل (با حداکثر حجم 10 مگابایت) آماده و در زمان ثبت نام در سامانه در محل مربوطه بارگذاری کنند.
دانشگاه آزاد اسلامی اخطار داد: داوطلبان امکان بارگذاری تنها یک فایل pdf را خواهند داشت و در صورتیکه داوطلب بیشتر از یک فایل را بارگذاری کند، آخرین فایل بارگذاری شده بعنوان سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی فرد در نظر گرفته خواهد شد.
بنابراین داوطلبان تنها در صورت احتیاج به اصلاح فایل بارگذاری شده، می توانند مجدداً تا آخر مهلت ثبت نام با رفتن به سامانه نسبت به بارگزاری فایل جدید مستندات تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی خود اقدام نمایند.
متقاضیان باید توجه نمایند که امکان انتخاب رشته/ گرایش به منظور ثبت نام جهت مصاحبه علمی و پرداخت وجه مصاحبه تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که فایل سوابق تحصیلی، علمی، آموزشی و پژوهشی توسط متقاضی در سامانه بارگذاری شده باشد.
همینطور داوطلبان لازم است بعد از پرداخت وجه مصاحبه و ثبت نام در رشته یا رشته های مورد نظر خود، رسید ثبت نام را از منوی سمت راست از سامانه دریافت و تا زمان دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه مجازی نزد خود حفظ کنند.
گفتنی است، بعد از پرداخت وجه و ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه امکان لغو ثبت نام و عودت وجه تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، اما داوطلبانی که در بیشتر از یک رشته دعوت به مصاحبه شده اند، می توانند تا آخر مهلت ثبت نام با رفتن به سامانه نسبت به پرداخت وجه و ثبت نام در رشته های مجاز خود اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/05
23:00:29
itemprop="bestRating">5
947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دوستان وبلاگ آفتاب
Aftablog

aftablog.ir - مالکیت معنوی سایت وبلاگ آفتاب متعلق به مالکین آن می باشد